Име на момиче 🌸

  • 3 488
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, от името на приятелка пускам тази анкета. Спрели са се на тези различни имена и им е трудно да решат. Фамилията е стандартна българска. Благодарим. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 112
От тези - категорично Лъчезара.

Много красиво име, с прекрасно значение, хубави обръщения (Лъчи, Зари).
Допълнителен бонус - няма да е 15-тото Вики във випуска.

# 2
  • Мнения: 5 546
+1
Пристрастна съм, но Лъчезара е любимото ми име. Прекрасно, красиво, слънчево, щастливо. ❤️ Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 408
Или Изабел/а, или Лъчезара.
Останалите за мен лично са адски банални, повтарят се постоянно и много втръснаха.
😁

# 4
  • Мнения: 5 546
Нийче, липсва ми Никол на мен. Grinning

# 5
  • Мнения: 39 318
Лъчезара.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 190
Пристрастна съм - дъщеря ми се казва Изабел. ❤️ Лъчезара също ми харесва 😊

# 7
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
От мен глас за София.
Не знам Лъчезара защо не ми звучи добре с тези Ъ, Ч, З събрани в едно... Иначе харесвам Зара.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 977
Само Лъчезара и Изабела не са ми тривиални и банални, но Лъчезара ми харесва много повече, Изабела ми е грубо, а Изабел много претенциозно и не ми се връзва с бг фамилия.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 011
Гласувах за София, но Лъчезара, Александра и Виктория също много ми харесват. Ако търсят нещо, което не е често срещано то тогава Лъчезара - хубаво, твърдо и силно име, всъщност всички са такива. Освен това всяко от имената има и история, което също е хубаво.

# 10
  • София
  • Мнения: 353
София ми е любимо. Така се казва сестра ми Heart Лъчезара също е много красиво и звучно име.

# 11
  • Мнения: 784
Харесвам София /въпреки че последните години страшно много момиченца бяха кръстени така/
Александра и Дария също са красиви имена Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 922
София Heart
Не е толкова масово като Виктория, Александра и Дария. Ще има имен ден на прекрасен празник, интернационално е, с хубаво значение  и има нежно умалително ( Софи ). Изцяло покрива основните ми критерии при избор на име.

За останалите предложени - все имат по някой недостатък.

Последна редакция: пн, 14 фев 2022, 04:04 от Greene

# 13
  • Мнения: 1 403
Гласувах за Александра, София и Лъчезара. София напоследък доста доби популярност, но е наистина хубаво. Александра знам, че и то е популярно, но поне около мен не го чувам никак често, а е хувано и силно име. Лъчезара повече ми харесва в мъжкия си вариант. Предполагам на галено ще е Зара, което поне според мен обезмисля идеята, но пък не е често срещано името.

# 14
  • Мнения: 3 033
Гласувах за София, Виктория и Изабела. Александра също ми харесва.  За мен баналността на определено име не е повод да го отхвърля.
Всъщност, всичките имена от анкетата ми харесват, кое повече, кое по-малко.
Може би Лъчезара ми е на последно място. Рая след него и Дария.

Общи условия

Активация на акаунт