Миялна "Индезит" - 45 см. ......

  • 12 236
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 360
Честита нова придобивка-със здраве да си я ползваш Laughing
За съжаление не мога да ти помогна с упътването....Дано се включи  някой със същия модел!

# 31
  • Мнения: 513
Честита нова придобивка-със здраве да си я ползваш Laughing
За съжаление не мога да ти помогна с упътването....Дано се включи  някой със същия модел!

Благодаря ти  tutti , но докато чакам някой да се включи искам да ти задам няколко въпроса / само не се смей на невежеството ми/. Това на вратата като се отвори какво е - за сега го разгадахме като место за поставяне на таблетки и прах, а до него за гланц ли е или какво/с някакви 6 фази е като се отвори капачката?/ Освен това когато не са таблетки по колко прах се слага и в кое отделение - което е с плътен капак или в това с прорезите или пък там се слага таблетката? Оф малко объркано стана ама дано ме разбереш.

# 32
  • Мнения: 3 360
Да точно,място за таблетки/прах/.Има ли ограничителна черта за мин/макс или не?Аз досега само таблетки съм ползвала и незнам с праха как точно се процедира EmbarassedНо все не е кой знае колко различно/табл.е около 20гр/
А това е по-различно при мен-какви 6 фази-не мога да те разбера?

# 33
  • Мнения: 9
 Нели,
честито за новата ви придобивка! Много скоро ще я оцениш по същество Simple Smile.
Мисля че утре ще мога да ти изпратя инструкция на български.
Междувременно, капачето което се отваря на вратата отвътре е за прах/таблетки. Сипвате толкова прах, колкото препоръчва производителя на праха - мой съвет - поне 1/3 по-малко Simple Smile.
решетестия отвор е над отделението за "накисване" -  приложимо при някой програми, трябва да видиш инструкцията./обикновено при програми за по-силно замърсени съдове/.
Отделно предполагам че имаш и една "врътка" - отвива се капаче - предполагам че там са и фазите за които спомена - това е за гланца - сипваи докато поеме, след това завиваш капачето. Степените се настройват в зависимост от минерализацията на водата където живееш.Сложете го на "3"  като за първи опит.
Ако използвате таблетки, направо я пусни на дъното на машината. Съвет - не използвай таблетки!
Питай ако нещо не ти е ясно.
Поздрави и успех
Инструкцията как да ти я изпратя?

# 34
  • Мнения: 513
Нели,
честито за новата ви придобивка! Много скоро ще я оцениш по същество Simple Smile.
Мисля че утре ще мога да ти изпратя инструкция на български.
Междувременно, капачето което се отваря на вратата отвътре е за прах/таблетки. Сипвате толкова прах, колкото препоръчва производителя на праха - мой съвет - поне 1/3 по-малко Simple Smile.
решетестия отвор е над отделението за "накисване" -  приложимо при някой програми, трябва да видиш инструкцията./обикновено при програми за по-силно замърсени съдове/.
Отделно предполагам че имаш и една "врътка" - отвива се капаче - предполагам че там са и фазите за които спомена - това е за гланца - сипваи докато поеме, след това завиваш капачето. Степените се настройват в зависимост от минерализацията на водата където живееш.Сложете го на "3"  като за първи опит.
Ако използвате таблетки, направо я пусни на дъното на машината. Съвет - не използвай таблетки!
Питай ако нещо не ти е ясно.
Поздрави и успех
Инструкцията как да ти я изпратя?


Ако искаш по  e-maila  -  admbv@abv.bg  и много ти благодаря, довечера ще те питам още неща, но сега вече закъснявам за работа.

# 35
  • Мнения: 513
 Hug Naci, много ви благодаря на теб и на съпруга ти за отзивчивостта !!! newsm51 newsm10

# 36
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Честито , добре дошла в отбора на нежните ръце.  bouquet
Да се похвалиш с първия резултат. Laughing

"Врътката" я държа на 1 и са добре лъснати съдовете, ако и при теб е така, няма нужда на 3, пробвай с по-малко, ако не ти харесва резултата, увеличи. А това отделение с решетките- и аз не знам какво е , няма го в упътването ми, но когато мия тави и тенджери, слагам малко допълнително препарат в него- явно е за "предпрането" Joy

Общи условия

Активация на акаунт