На море в Турция - тема 73

  • 67 601
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 3 960
Пак съм с питане. Началото на октомври какви температури да очаквам на въздуха и водата в Алания?
За октомври не знам, най-късно сме били до 30.09.вкл. Температурите бяха над 30 С°, а на водата 28-29 С°, единственият проблем е, че рано се стъмва. Тази година съм решила да сменим септември с октомври, пък да видим. Дано сме живи и здрави, и дано Ковид-чо да ни позволи още една късна почивка. Simple Smile

и до 15 октомври към 14 часа на въздуха повечето дни стига 35 градуса Simple Smile
На водата 20 - 22-23 ама зависи много колко е дълбоко , има ли вятър , течения , дали закътан залив или открито на ачика.1 - 15 октомври са последните две смени и пакет който август е 3 000 може да го намерите и за 1 000-1 500  , а време винаги сме случвали страхотно приятно.Виж на Евия или Тасос сме купували припряно анцузи и якета Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 721
  • Мнения: 98
Здравейте, на първа страница не успях да намеря мнение за Crystal Waterworld Resort & spa , има ли някой, който е почивал там ? Може ли малко повече информация,  предимно плажа ме интересува как е ?

Не съм почивала в този хотел,а в Alva Donna Exclusive,който е на същия плаж.Плажът е с камъчета и пясък на прехода в морето и вътре в морето,става и без аква обувки,но с тях по-добре.

# 722
  • София
  • Мнения: 717
Здравейте, на първа страница не успях да намеря мнение за Crystal Waterworld Resort & spa , има ли някой, който е почивал там ? Може ли малко повече информация,  предимно плажа ме интересува как е ?

Не съм почивала в този хотел,а в Alva Donna Exclusive,който е на същия плаж.Плажът е с камъчета и пясък на прехода в морето и вътре в морето,става и без аква обувки,но с тях по-добре.

Благодаря ви много , а вярно ли е ,че още в самото начало е много дълбоко и на става за деца?

# 723
  • Мнения: 81
Пак съм с питане. Началото на октомври какви температури да очаквам на въздуха и водата в Алания?
Тук може да видите температурите в Алания за месец октомври за 2020 и 2021 година.
https://seatemperature.info/october/alanya-water-temperature.html
За тази година се очертава с 1 до 1,5 градуса да бъде по студена спрямо миналата година.

# 724
  • София
  • Мнения: 3 515
Здравейте!
Не знам дали точно тук е мястото за въпроса ми... (но малко късно се "сетих" да търся информация)
Пътувам за Кушадасъ в неделя, та питането ми е за мобилните оператори.
На А1 и Viva сме, моля ако някой знае да сподели към кой турски оператор да се включим за разговори с Бг на сносни цени (оставяме сами мн. възрастни хора).
Много благодаря предварително!

# 725
  • Мнения: 227
Здравейте!
Не знам дали точно тук е мястото за въпроса ми... (но малко късно се "сетих" да търся информация)
Пътувам за Кушадасъ в неделя, та питането ми е за мобилните оператори.
На А1 и Viva сме, моля ако някой знае да сподели към кой турски оператор да се включим за разговори с Бг на сносни цени (оставяме сами мн. възрастни хора).
Много благодаря предварително!
Звъннете на оператор на А1 и активирайте пакет травел ънлимитет.

# 726
  • София
  • Мнения: 1 430
Здравейте!
Не знам дали точно тук е мястото за въпроса ми... (но малко късно се "сетих" да търся информация)
Пътувам за Кушадасъ в неделя, та питането ми е за мобилните оператори.
На А1 и Viva сме, моля ако някой знае да сподели към кой турски оператор да се включим за разговори с Бг на сносни цени (оставяме сами мн. възрастни хора).
Много благодаря предварително!
Звъннете на оператор на А1 и активирайте пакет травел ънлимитет.

На А1 цените са намалени от няма месец, 59 ст на минута, 99 ст мегабайт. Не знам колко говорите ама по 2-3 мин.на ден поне на мен са достатъчни. Иначе Вайбър

# 727
  • Мнения: 2 742
За  Anadolu Hotels Didim Club бившият Palm Wings Beach Resort в Дидим можете ли нещо да споделите? Има ли много камъни в морето?

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
Сега погледнах Абакс са пуснали  промоции.За някои хотели децата са безплатно.Има вече полети  от Бургас и Пловдив.

# 729
  • Мнения: 34
Здравейте. Ще почиваме в Сиде от 17.06 . Интересуваме освен Античния Сиде и водопадите в Манавгат, какво друго може да се види в близост до Сиде.
И от къде тръгват корабите за целодневните разходки.?Предполагам има такива, ако някой е бил, моля да сподели къде се ходи, посещават ли се плажове и т.н.

# 730
  • Мнения: 98
Здравейте, на първа страница не успях да намеря мнение за Crystal Waterworld Resort & spa , има ли някой, който е почивал там ? Може ли малко повече информация,  предимно плажа ме интересува как е ?

Не съм почивала в този хотел,а в Alva Donna Exclusive,който е на същия плаж.Плажът е с камъчета и пясък на прехода в морето и вътре в морето,става и без аква обувки,но с тях по-добре.

Благодаря ви много , а вярно ли е ,че още в самото начало е много дълбоко и на става за деца?
Става сравнително бързо дълбоко морето,но имаше доста деца в хотела и на плажа.

# 731
  • Мнения: 37
Пак съм с питане. Началото на октомври какви температури да очаквам на въздуха и водата в Алания?
За октомври не знам, най-късно сме били до 30.09.вкл. Температурите бяха над 30 С°, а на водата 28-29 С°, единственият проблем е, че рано се стъмва. Тази година съм решила да сменим септември с октомври, пък да видим. Дано сме живи и здрави, и дано Ковид-чо да ни позволи още една късна почивка. Simple Smile

Ние сме били от 14 октомври в Алания и беше около 30 градуса. Тази година живот и здраве, мислим пак по същото време да бъдем в Белек. Надявам се да няма неприятни изненади пак с тестове и други подобни...

# 732
  • Мнения: 525
За  Anadolu Hotels Didim Club бившият Palm Wings Beach Resort в Дидим можете ли нещо да споделите? Има ли много камъни в морето?
Не, няма никакви камъни в морето.

# 733
  • Мнения: 37
Пак съм аз, мислех, че сме взели решение, но сега разгледах Гранада луксори Белек и съвсем се размечтах. Моля,помогнете ми в избора-Гранада или Ксанаду.

# 734
  • Русе
  • Мнения: 7 081
За  Anadolu Hotels Didim Club бившият Palm Wings Beach Resort в Дидим можете ли нещо да споделите? Има ли много камъни в морето?
Не, няма никакви камъни в морето.
През 2016 имаше, но тук-там по някой голям камък.

За мобилните оператори -на А1 Водафон е партньора за Турция.
Някъде по хотелите се лови гръцки оператор, но само на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт