АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 6)☀

  • 23 407
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 606
Баебелена, с теб можем да си правим съревнование за големи кореми. Аз не обичам да се снимам по принцип, но и като гледам какво споделят момичетата тук и ми иде да се скрия в миша дупка 🤣

# 691
  • София
  • Мнения: 5 622
Във Фейсбук има две групи - едната е видима да всички и съответно има много жени. Аз съм и в нея, но се чувствам некомфортно да пиша в нея. На другата група аз съм админ, там сме 20тина дами, само тук от форума. Не сме много активни там обаче Simple Smile

# 692
  • Мнения: 2 605
i.skela, утре ще се опитам да направя хубава снимка, така че да се види коремът ми в цялата му прелест Laughing Макар че тази вечер е наистина огромен, чак притеснително. Утре сигурно ще спадне малко...

# 693
  • Мнения: 85
Честит празник прекрасни бъдещи и сегашни мамита ! Бъдете живи и здрави ! 🌺🌸🌼

Искам да ви попитам как сте с хапването ? Аз до 16та седмица имах големи проблеми и от всичко ми се гадеше . След този период имах 2 седмици в които имах апетит и толкова много се зарадвах … до вчера … от вчера пак съм с намален апетит и сякаш съм сита . Ако не се храня на сила мога и на фотосинтеза да живея .. Има ли мамита в 18 г.с. , които все още са без апетит Sad

# 694
  • Мнения: 696
Ппц има в аптеките тест за околоплодни води, ако чак толкова се притеснявате, иначе Ако отсега се шашкате за неусещане на бебето, до 9ти месец ще изперкате и това го казвам най-чистосърдечно. Коремът май няма общо с кг, моят е голям, а още съм -1кг от тези, на които забременях

# 695
  • Мнения: 98
Аз се върнах от преглед. Бебчо е добре, но десния ми бъбрек не е. Засега проблема си е само за мен, но трябва спешно да отида на уролог, защото ако се засилят болките може да предизвикат контракции. И се чудя сега в последния момент къде да търся добър уролог, че и да разбира от бременни… за Варна ако някоя от вас има идея и препоръка, моля да я сподели.

# 696
  • Велико Търново
  • Мнения: 871
И аз съм така, всяка вечер съм като надут балон, а сутрин съм добре. Кантара го слагам на едно и също място и въпреки това даде 3-4 кг в повече от колкото ме изкараха на жк.  Вече нз колко съм качила, на 22 съм на консултация, но моят кантар показва все кг от които тръгнах, а като се наям полудява Joy . Днес си купих един анцунг за бременни от hm и направо онемях колко голям ми изглежда корема , имайки предвид че почти нищо не съм качила Grinning .

# 697
  • Мнения: 2 605
ShukM, сигурна ли си, че има за тест за околоплодни води в аптеките? Аз търсих онлайн преди две години и нямаше. Сега преди да пиша, търсих отново, но пак не намирам онлайн. Иначе АГ-то ми беше дал едни превръзки май миналия път...

Пламинго, добре дошла в клуба Smile

Митева, освен да питаш в темата за варненки за добър уролог? Би трябвало да има такава тема, май?

# 698
  • Мнения: 1 458
Във Фейсбук има две групи - едната е видима да всички и съответно има много жени. Аз съм и в нея, но се чувствам некомфортно да пиша в нея. На другата група аз съм админ, там сме 20тина дами, само тук от форума. Не сме много активни там обаче Simple Smile

Аз май съм в тази с многото жени, няма да рискувам да пиша. Въпреки, че не ми важно аз всичко, което искам да питам, го правя тук Hug
А за Английската група, ще попитам още някой дали е видима, че искам да се консултирам с момичетата как са минали секциото тук. Аз май съм се запътила натам. Confused

# 699
  • Мнения: 3 332
Аз се върнах от преглед. Бебчо е добре, но десния ми бъбрек не е. Засега проблема си е само за мен, но трябва спешно да отида на уролог, защото ако се засилят болките може да предизвикат контракции. И се чудя сега в последния момент къде да търся добър уролог, че и да разбира от бременни… за Варна ако някоя от вас има идея и препоръка, моля да я сподели.
Ти сигурна ли си, че ти трябва уролог, а не нефролог? Може да ми се смеете, но за мен уролога е само мъжки лекар, както гинеколога за нас.
Мога и аз да се снимам, за да видите какво е корем, но не е от бебето, а от излишни килограми, който са от преди бремеността. Даже в момента ми е по малък корема отколкото преди да забременея. Днес една колежка ме пита докога смятам да ходя с тези панталони, защо не си вземам за бременни. Панталона ми е с ластик отгоре и още не е почнал да ми стяга, а в ханша започва да ми е широк. Мен вчера цял ден ми беше тежко, сякаш съм преяла. Вчера и днес пих пробиотик и днес съм си добре.

# 700
  • Мнения: 696
ShukM, сигурна ли си, че има за тест за околоплодни води в аптеките? Аз търсих онлайн преди две години и нямаше. Сега преди да пиша, търсих отново, но пак не намирам онлайн. Иначе АГ-то ми беше дал едни превръзки май миналия път...

Пламинго, добре дошла в клуба Smile

Митева, освен да питаш в темата за варненки за добър уролог? Би трябвало да има такава тема, май?

# 701
  • Мнения: 2 605
Благодаря, видях го линка, ама няма бутон за добавяне в кошницата. Предполагам, че е с изчерпана наличност.

# 702
  • Мнения: 2 823
Благодаря, видях го линка, ама няма бутон за добавяне в кошницата. Предполагам, че е с изчерпана наличност.
Този мисля че е наличен,но аптека Фрамар са си🤐

# 703
  • Мнения: 696
Да, явно цените са сменени, в Детелина също го има за 70лв, те са 3 бр обикновено

https://www.aptekadetelina.bg/al-sense-1-step-test-za-amniotichna-technost

# 704
  • Мнения: 98
АГ ми каза да отида на уролог. По принцип и жени ходят на такъв специалист. Но сега ме замисли доста… ще ходя до личната утре, ще я питам и нея.

Аз се върнах от преглед. Бебчо е добре, но десния ми бъбрек не е. Засега проблема си е само за мен, но трябва спешно да отида на уролог, защото ако се засилят болките може да предизвикат контракции. И се чудя сега в последния момент къде да търся добър уролог, че и да разбира от бременни… за Варна ако някоя от вас има идея и препоръка, моля да я сподели.
Ти сигурна ли си, че ти трябва уролог, а не нефролог? Може да ми се смеете, но за мен уролога е само мъжки лекар, както гинеколога за нас.
Мога и аз да се снимам, за да видите какво е корем, но не е от бебето, а от излишни килограми, който са от преди бремеността. Даже в момента ми е по малък корема отколкото преди да забременея. Днес една колежка ме пита докога смятам да ходя с тези панталони, защо не си вземам за бременни. Панталона ми е с ластик отгоре и още не е почнал да ми стяга, а в ханша започва да ми е широк. Мен вчера цял ден ми беше тежко, сякаш съм преяла. Вчера и днес пих пробиотик и днес съм си добре.

Общи условия

Активация на акаунт