Гинеколог д-р Николета Табакова, Варна

  • 1 994
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте, имам въпрос, дали имате мнение за д-р Николета Табакова от Варна, понеже си търся добър гинеколог, и исках да знам, дали имате мнение за нея.
Благодаря предварително за отделеното време

Последна редакция: чт, 24 фев 2022, 22:04 от Не се сърди, човече

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 531
Аз също се интересувеам от отзиви за нея. По снимките изглежда мила и приветлива. Виждам, че е сравянително млад специалист, но това не пречи да е добра и да е внимателна.

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте ,отностно д-р Табакова ще кажа ,че е много добър лекар -специалист,много е любезна ,гледа всичко внимателно и като цяло не претупва пациентите си ,а наостина им обръща внимание .Мисля ,че няма да сгрешите ,ако решите тя да ви стане личен Акушер-гинеколог.В предвид и че е  млад лекар ,продължава да се надгражда и осъвършенства.

# 3
  • Мнения: 17
Здравейте ,отностно д-р Табакова ще кажа ,че е много добър лекар -специалист,много е любезна ,гледа всичко внимателно и като цяло не претупва пациентите си ,а наостина им обръща внимание .Мисля ,че няма да сгрешите ,ако решите тя да ви стане личен Акушер-гинеколог.В предвид и че е  млад лекар ,продължава да се надгражда и осъвършенства.

Как мога да си запиша час при нея ?

# 4
  • Мнения: 3
Как мога да си запиша час при нея ?
[/quote]
 Тя работи в частна клиника в момента ,казва се Ибни Сена в гр.Варна ,може да проверите в супердок за час .

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 531
Д-р Табакова преглежда и в МЦ Цветинка Петкова, който е на Чаталджа. Също през супердок може да се запази час.

# 6
  • Мнения: 3
Д-р Табакова вече от месец не  работи там в МЦ П.Цветкова,а е в Ибни Сена ,пътя към ж.к Виница ,само частно преглежда .

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 531
Д-р Табакова вече от месец не  работи там в МЦ П.Цветкова,а е в Ибни Сена ,пътя към ж.к Виница ,само частно преглежда .

В суоердок все още могат да се запазват часове за преглед при нея в МЦ Петинка Цветкова, но доколкото виждам там преглежда само вторник. Simple Smile Добавен е и този център Ибни Сена, така че щом той е добавен, ако не преглеждаше в другия, то той щеше да е премахнат. Simple Smile  В МЦ Петинка Цветкова съм ходила с направление.

# 8
  • Мнения: 10
Здравейте!
А знаете ли тя дали води жк? И телефонният и номер някой дали го има?

# 9
  • Мнения: 3
Здравейте!
А знаете ли тя дали води жк? И телефонният и номер някой дали го има?
Здравейте! Аз звъннах в МЦ П. Цветкова и ми казаха че тя лично си води графика. Номера, който ми дадоха е 088 6591057

Общи условия

Активация на акаунт