Целувате ли се?

  • 5 361
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 677
Целуваме се постоянно.  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 3 537
Да,целуваме се Grinning

# 77
  • Мнения: 497
Целуваме се постоянно  Heart Eyes
И страстно и не - зависи кой какво му е хрумнало, но постоянно го правим Crazy

# 78
  • Мнения: 780
не винаги , но се целуваме понякога като се разминем в къщи , а малката ми дъщеря като беше по-малка не даваше на баща и да ме целува - явно ревнуваше

# 79
  • Мнения: 355
Да, целуваме се. Сутрин на тръгване за работа той целува мен и буболечката. Вечер като се прибере аз целувам него. Често и преди да си легнем се целуваме, но най-много се целуваме под завивките  luvbed

# 80
  • София
  • Мнения: 3 271
Да,целуваме се постоянно.
Задължително вечер преди заспиване,сутрин когато ме остави на работа,следобяд като се видим след работа.Просто ей така,целуваме се с повод и без повод.
 Heart Eyes


И ние така, ама не го приемам като задължение - просто ми идва от вътре  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 397
Постоянно се целуваме /пък и аз много обичам да се целувам Wink/
Понякога са кратки в момент на нещо импулсивно, понякога са мноооого дълги........!!! Wink

# 82
  • Мнения: 4 621
Да Heart Eyes Постоянно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 118
Да целуваме се и за "добро утро" и за "лека нощ" и като се разделяме за работа и вечер при прибиране. И не са дежурни целувки, щото се е случвало аз да вляза в колата доста ентусиазирана от нещо и да почна да разказвам без целувката. Като приключа следва въпросът - "Ти защо още не си ме целунала?"  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 479
Постоянно..  Heart Eyes А напоследък още повече... Като легнем да гледаме телевизия...  Laughing все някой от двамата напада другия да го целува  Joy

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Често се целуваме ,с повод или без...

# 86
  • Мнения: 1 059
да целуваме се с повод и без

# 87
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
И с повод и без повод.

# 88
  • Мнения: 25
  action032Да целуваме се.......какво по-хубаво от това?????

# 89
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ами ние без целувки не можем да живеем - и двамата сме много обичливи и гальовни. Страстните и не толкова страстните целувки са си неделима част от ежедневието ни - не като навик, а като необходимост.
Аз бях много приятно изненадана от мъж ми, който не се притеснява да покаже чувствата си пред други хора и много честичко си ме целува като сме сред приятели, в заведения, по улиците.

Общи условия

Активация на акаунт