а Коледата чука на вратата

  • 5 591
  • 126
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 743
И мен ме устройва в 10.00ч. Много ми се искаше да отидем с Марти и на другата среща, но той е доста голям за кукления театър Rolling Eyes А в "Приказка без край" дори и да не дойде с мен, аз ще дойда, за да се видим Hug

# 91
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Предлагам, който организира срещата да събере и капаро, защото 20 лв е на дете както разбирам и ако отидат малко деца какво ще прави организатора.

# 92
  • Мнения: 4 414
20 лева ми се струва висока цена...при положение, че има места за 10. ние имаме парти в яслата и в офиса + подаръци за всяко...на мен ми идва малко нанагорно...ако решите, ще дойдем, но честно казано, бих предпочела да дам тези пари за Ния и за още някой, на когото и 10 му се струват много. а и като гледам как върви гласуването, не знам дали ще съберем 12 деца...

# 93
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Да си призная и на нас 20лв са ни множко  Confused В Мики Маус знам, че след 16-ти всичко е заето с Коледни партита, нали звъняхме да търсим място за РД на Яни... Не знам...

# 94
  • Мнения: 3 861
И твоето предлижение ми харесва,там на място ли ще събирате парите.А къде точно се намира това ателие

Събираме ги отсега защото трябва да се купят книжките, които са подаръците за децата и да се резервира залата все пак, намира се в Красна поляна, в темата е обяснено по подробно

цената е 5лв. за билет(вкл. и пакетче с лакомства)
за книжка 6 лв.
за памперси за ДБМ 3 лв., това е по желание, който иска да помогне

# 95
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Какво ще кажете за среща на общофорумското събиране-на мен тяхната оферта ми допаса най- много.

# 96
  • Мнения: 1 193
Да си призная и на нас 20 лв. са ни множко  Confused
И на мен са ми множко,но май няма да има друга оферта.Я ми кажете знае ли някой какво има в ЦУМ.Казаха ми че има детски кът където децата могат да се забавляват и може да се отиде свободно.Някой ходил ли е там,подходящо ли е за нас.

# 97
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ами аз мислех по едно време Яни да го водя и на двете места, ама няма да стане май... 23-ти ми е много по-удобно като дата, но часът е просто убийствен. Моят син зъдължително спи следобяд, ако не си е в леглото ми заспива в ръцете  Crazy Ако  случайно го променят за 16ч, четох, че има някаква такава възможност ще се запишем и ние...
А за 14-ти в Мики маус вечерта, на всички ли ви е неудобно през седмицата? То не че на нас ни е много удобно, ама все пак...

# 98
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз понеже съм на Коледна вълна - 20-те лв съдържат и пържени картофи и др. работи, които не знам дали ще ги ядат. От една страна ми се иска да е истинско тържество с Дядо Коледа, защото Дара няма къде да го види. На мен ми е удобно в Мики маус и през седмицата. Там може да го направим и от 17,30 часа, когато изберем. В Мики Маус и в 2-та клуба има и фиксирани дати за купон куверта е 13 лв. за 18 и 19 имаше куверти все още, но е от 18,30 часа
Други предложения - пица Хът, на Гурко, всяка неделя от 11,15 има куклен театър и е безплатен, но не знам дали ще е коледен през Декември.

# 99
  • Мнения: 1 193
Ние също няма къде да видим Дядо Коледа.В пица Хът със записвания ли е ,или е свободен достъп.Като ще харча 20лв. да хапнем пица поне Crazy

# 100
  • Мнения: 4 414
аз през седмицата съм на работа до 18, така че ми е по-удобно след 18...трябва да отида да взема Ния от ясла и да я доведа, а преди 17:30 трудно ще изляза Sad...ама като гледам май няма много голям ентусиазъм...май ще си остане само общофорумския Дадо Коледа за който може

# 101
  • Мнения: 313
Аз успях да си променя плановете така, че да се прибера на 16ти в България. Мога да участвам и на двете дати - 17ти и 23ти...13:00 на 23ти и за нас не е много удобно, особено щом ще има представление преди това. Камен може и да не заспи, но Ирена със сигурност ще се размрънка и ще е кисела.

Предлагам някой да тропне с крак и да каже как ще се събираме и кой кога и колко трябва да плати, за да се организират нещата.

# 102
  • София
  • Мнения: 4 412
Ако искате на 23.12 в Маджикленд цял ден ще е посветен на дядо Коледа. Куверта беше около 14 лв. Сайта не работи в момента. За там може да си купим индивидуално билети, който иска. Аз за 23.12 сутринта, живи и здрави, там ми се иска да сме. Искам да е Коледно тържество - пица може и друг път.

Чух и за нещо друго изгодно - "Двете феи" на 9.12 ще организират коледно от 17,00 куверт 5 лв., а майките ще слушат за козметиката Мери Кей Wink

# 103
  • Мнения: 3 861
Извинявайте, че се намесвам в темата ви...
искам да ви допълня инфото
Покрай организацията на другия детски купон в Маджикленд ми казаха цена 12.лв. на дете, дано тази информация ви е полезна

А колкото до тропането с крак, ми аз тропнах за да се завъртят нещата и при нас и ми се разсърдиха някои хора, това е нож с две остриета

Успех!!! Hug

# 104
  • Мнения: 313
То, че няма как всички да сме на кеф с организацията, е ясно...хайде някое момиче от тук присъстващите да вземе нещата в свои ръце...да не ги вземам аз  Mr. Green

Сериозно. Дайте да организираме някакъв приличен празник на децата...пропуснах как се развиваше темата, но съм готов да помогна на хората, които чувстват дискомфорт от цената на партитата...дайте само дати и часове   Hug

Общи условия

Активация на акаунт