а Коледата чука на вратата

  • 5 570
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Ние бяхме на миналогодишното парти и напълно подкрепям мнението на Йепе, че не беше най-подходящото място за всички нас.
Няколко дни след това парти, заведох Бобо в кварталният детски клуб, където се организираше подобно детско тържество, което се състоеше от свободни игри на децата през цялото време, а накрая дойде Дядо Коледа с един голям чувал с подаръци. Много весел и вълнуващ момент беше всичко това за децата...
Та мисълта ми е, че е най-добре да организираме подобно тържество- с неангажиращи игри за децата, масички с пийване за мамите, и накрая- някой засукан Дядо Коледа с мноого подаръци. Има много такива места, така, че просто трябва да изберем най-подходящото.....

# 16
  • София
  • Мнения: 4 412
Преди време бяхме на рожден ден с тези клоуни - http://www.rogdenidni.hit.bg/ правеха фокуси, балони, игри, обръщаха внимание на всяко дете, но не беше ангажиращо, ако някое дете иска да си играе на друго си го прави.

И аз съм за по-неангажиращ вариант

# 17
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Преди време бяхме на рожден ден с тези клоуни - http://www.rogdenidni.hit.bg/ правеха фокуси, балони, игри, обръщаха внимание на всяко дете, но не беше ангажиращо, ако някое дете иска да си играе на друго си го прави.

И аз съм за по-неангажиращ вариант

Е те тези са ми познатите викала съм ги на рожден ден и в детската градина. Не знаех че имат сайт.

# 18
  • Мнения: 4 414
по-горе ви пуснах линк към сайта на НИК. сега говорих с колежката, която организира офисните празненства там. каза, че е подходящо - просторно, има меки възглавници и животинки, на които децата много се радват. обади се и да пита какви са цените за Коледно парти. казаха, че не са ги уточнили още, но около 7 лв. на дете. в това влиза забавление за час и 1/2 + накакъв малък подарък от НИК/мин. година са били светещи гривни/ + Дядо Коледа, който раздава подаръците, които сме си донесли. ако искаме да стоим повече от час и 1/2, се плаща 20 лв за половин час общо за всички. можем да си донесем почерпка, защото в тази цена не влизат храни и напитки. ами това е. казвайте как ви се струва. ако е скъпо, ще търсим нещо друго.

# 19
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
аз подкрепям идеята, само искам да знам дата и точна сума, защото ще кажа на родителите на  децата от кабинета, които не са част от форума.
Аз мога да присъствам с куче или заек, защото тийнейджъра ще ми се изсмее, освен ако не я подкупя да прави снимки, за да се учи Wink и да асистира на Реза

# 20
  • Мнения: 474
Нинче моята голямата е 14г- сиреч осми клас,ако дойде твоята дъщеря и аз ще подкупя моята.Става нали?Сега си тръгна Светлето тя видя голям напредък при Йоанна дано така да продължаваме пу пу пу ....

# 21
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Дами, говорих днес да ангажираме клуб Бъни за някаква дата за 3 часа да кажем. Какво мислите по въпроса.
УУпс - и Господа:)

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 19:32 от yosarian

# 22
  • Мнения: 313
3 часа не е ли малко кофти? По-малките деца спят по това време  Grinning

//опс...станал съм малко тъп...то било продължителност, а не начален час...

# 23
  • Мнения: 3 743
Нинче моята голямата е 14г- сиреч осми клас,ако дойде твоята дъщеря и аз ще подкупя моята...

При това положение може и моя син да дойде Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 4 884
По повод предложението на Йосариан за клуб "Бъни" искам да споделя, че ако в София има един клуб "Бъни", значи ние преди няколко дни ходихме там на рожден ден. Мога да пусна снимки оттам, но имам известни подозрения, че няма да може да се съберем цялата група, защото мястото не е чак толкова просторно. Ако някой е бил в "Барбароните", си представете нещо подобно в по-неуютен вариант. Мисля, че трябва да се спрем на просторно и уютно място, което да става за игра на малки и по-големи деца.

# 25
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мисля, че трябва да се спрем на просторно и уютно място, което да става за игра на малки и по-големи деца.
И кое е това място се пита в задачата. Laughing

# 26
  • Мнения: 4 414
ами май да вземем да се преброим като начало...

# 27
  • Мнения: 313
За да се преброим, е добре да измислим дата  Simple Smile

Аз съм на разположение след 20ти декември. Ако веселбата е тогава, ме бройте за две деца и един комплект родители.

# 28
  • Мнения: 3 743
ами май да вземем да се преброим като начало...
Някой да пусне анкета... аз не знам как Embarassed

Но нека първо да уточним датата.  Ако е през седмицата Марти е на училище след обяд до 18.30ч, а и повечето мами са на работа... Ако искате събота или неделя по обяд newsm78 16-17 декември или 23-ти Thinking

# 29
  • Мнения: 4 414
пуснах анкета...
ние на 16 сме на офисно парти, а на 23, най-вероятно няма да сме в София.
гласувам за 17.12 с 1 дете

Общи условия

Активация на акаунт