Аз и обществените тоалетни

  • 4 426
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
Ами зависи каква е тоалетната-в БГ повечето са мизерни и нехигиенични SickГледам да ги избягвам и ги използвам само в краен случей! Naughty

# 31
  • Мнения: 1 559
Никога не сядам! Справям се "на мускули" Crazy

# 32
  • Мнения: 3 447
От разстояние. Така тренирам бедрените мускули, докато върша другото  Flutter

# 33
  • Мнения: 811
От разстояние. Не мога да седна, в никакъв случай.

Само вкъщи сядам,не мога на друго място.

# 34
  • Мнения: 2 040
Стискам до нас или се разкрачвам, стоя и въобще не се докосвам до тях .. даже и дъха си задържам  Laughing

# 35
  • Мнения: 27 524
Обикновено като я ползвам вече ми е все едно Mr. Green, щот съм се нашмулила яко Crazy

 Joy Joy Joy

Ами не можах да гласувам, понеже ми трябват два отговора - в Бг ползвам от разстояние, или както Джулс каза - пикаеща крава  Laughing
Тук са много чисти и застилам задоволително дебел и плътен слой кенеф папир и отпускам бедра с блаженство, щото за да стигна до там, бая съм стискала и вече няма накъде  Laughing

# 36
  • Мнения: 2 381
Никога не сядам! Справям се "на мускули" Crazy
smile3521

# 37
  • Мнения: 1 629
Забърсвам, сядам и ползвам. Става дума за задника ми, все пак,  който и без това мия и къпя всеки ден. Не съм от гнусливите, хич.

# 38
  • Мнения: 2 149
Ами 2 отговора ми трябват - бърша и си постилам. Ако я мина и с мокри кърпи най-добре става. Сега, при крайност кравата в нем си казва думата, но като цяло не обичам да си опикавам панталоните, та затова трябва да седна. Joy

# 39
  • Мнения: 46 526
Зависи от тоалетната, ако е горе долу читава, забърсвам, редя хартия и сядам, но има някои, които и за това не стават, тогава прибягвам до стойка "скиор"  Crazy

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Забърсвам, сядам и ползвам. Става дума за задника ми, все пак,  който и без това мия и къпя всеки ден. Не съм от гнусливите, хич.

И аз. Все пак съм живяла в студентско общежитие....

# 41
  • София
  • Мнения: 1 244
От разстояние. Независимо колко чисто изглежда.

# 42
  • Мнения: 920
С най-голямо удоволствие, защото си спомням недалечното минало. Огромна беше радостта ми, когато се появиха първите частни кръчмички с прилични тоалетни.  Имам и незабравим спомен от детството - Гранд хотел ресторант София - ами тоалетните най-много ме впечатлиха.

Не сядам и не ползвам тоал. папира. Вадя си салфетчица. параноя може би.

# 43
  • Мнения: 252
Ползвам от разстояние Rolling Eyes Embarassed

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Забърсвам, сядам и ползвам. Става дума за задника ми, все пак,  който и без това мия и къпя всеки ден. Не съм от гнусливите, хич.
И аз. Все пак съм живяла в студентско общежитие....

ахъм.
Но предпоследната опция много ме мами  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт