Станахте ли по...авторитетни, откак имате дете?

  • 2 040
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Откак минах трийсетте се изживявам като съвестта на квартала. Няма връзка с раждането Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 423
Детето няма нищо общо.
Като е било до борба,
борила съм се и преди.
С дете станах по-разсъдлива.
Обаче.

# 17
  • Мнения: 3 447
Не, напротив - омекнала съм  Simple Smile Едно, че съм станала по-толерантна, друго - че ми се е вдигнал много прага на дразнимост. Много по-малко са нещата, които могат да ме изкарат от равновесие в момента. До голяма степен мнението ми се припокрива с това на  Edelia  Peace
Вдетиняването пък си е отделно - определено ми е по-интересно с децата на двора, отколкото с майките им  Crazy

# 18
  • Мнения: 11 607
Като се има предвид,че съм си авторитетна по принцип, след децата станах още по авторитетна!!!!!!!! Дори и приятелите на децата ми имат респект от мен!

# 19
  • Мнения: 805
Ааа, не, не.  Laughing
Така, както си го описала, ми прилича на (в)лелчване и направо ме тревожи.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Не, аз винаги съм си била такава "Будна съвест"  Hug Разликата е само, че сега правя и забележка на шофьорите заради които се налага да слизам на улицата с количката заради ужасното им паркиране по тротоарите и се възмущавам от отвратителния вид на кварталните градинки. Преди да имам дете тези неща някак си неволно съм пропускала.
Та като се замисля по-авторитетна не, но определено бавно, но славно вървя към 4-ти км или Карлуково  Crazy

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 829
Ааа, не, не.  Laughing
Така, както си го описала, ми прилича на (в)лелчване и направо ме тревожи.

Ми не е бе Simple Smile Една приятелка имам, която откак я познавам - на 14 години се събрахме - си е леля. По душа и характер. По акъл и свити неодобрително устни за моите щуротии тоже. Тя няма още дете Laughing
Не е точно влелчаване... точно авторитет и респект...излъчвам някак, последните години като поискам, успявам да всея без проблем...нещо, което по-рано не бих могла да направя, даже да исках... Почерненото е важно. То е някакъв режим, който се включва по желание, докато при дружката ми, примерно, няма опция Он/Оф.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
че кой ти помни, какво беше преди децата...?  Rolling Eyes

хахаха - майтапя се, де. Ама това с авторитета...ммм...  newsm78 ТАМ не се засича измение.  bowuu

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 306

 като поискам, успявам да всея без проблем...

Признай си, че все по-често ти се приисква  Laughing

# 24
  • Мнения: 3 447
Не е точно влелчаване... точно авторитет и респект...излъчвам някак, последните години като поискам, успявам да всея без проблем...
От модството ще да е, не намесвай детето тука  Mr. Green

# 25
  • в Низината
  • Мнения: 705
Със сигурност не съм станала по-авторитетна. Whistling

# 26
  • Мнения: 668
Не, напротив - омекнала съм  Simple Smile Едно, че съм станала по-толерантна, друго - че ми се е вдигнал много прага на дразнимост. Много по-малко са нещата, които могат да ме изкарат от равновесие в момента. До голяма степен мнението ми се припокрива с това на  Edelia  Peace
Вдетиняването пък си е отделно - определено ми е по-интересно с децата на двора, отколкото с майките им  Crazy
И мен ме промени по същият начин майчинството.
Не се чувствам по-авторитарна, а по-улегнала и предпазлива, но когато съм с децата и аз се вдетенявам мноого.

# 27
  • Мнения: 46 545
По-рядко се обаждам, но пък повече ми се чува гласа  Thinking

# 28
  • Мнения: 2 309
Така се държа в определени ситуации,които заслужават да се чуе по-острата ми интонация,било то и да бълна по-хард фрази.Не го отдавам на това,че съм майка Rolling Eyes по-скоро живота стана такъв,че за жалост трябва да се държиш като див селянин ( за още по-голяма жалост в банки,посолства и т.н.),за да ти обърнат нужното внимание!!!Поне при мен е така...

# 29
  • Мнения: 647
Не бях се замисляла , но май че откакто имам деца всичко се разделя така "преди Новата ера и след Новата ера" , включително и поведението ми. И както казва Шани
че кой ти помни, какво беше преди децата...?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт