Влизате ли често в спорове със свекърва си?

  • 5 292
  • 135
  •   1
Отговори
# 120
  • на път
  • Мнения: 2 804
Вече не, но се виждаме само по празници 

И ние така - не искам да се дразним една друга. Само дето тя пак си намира повод за коментари. На мен обаче не ми пука. Даже спрях да купувам подаръци като ходя в чужбина /защо да го правя, като и синът и не го прави?/. И тя не ми купува или пък ми подарява старата си шевна машина /аз си имам/, казвам благодаря и толкоз....

# 121
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Нямам никакви проблеми със нея,постоянно се вижда ме,винаги когато съм я помолвала за услуга никога не ми е отказвала.Даже съм и много благодарна.
Да не ме замервате с камъни,но това е истината.

# 122
  • Мнения: 983
Нямам никакви проблеми със нея,постоянно се вижда ме,винаги когато съм я помолвала за услуга никога не ми е отказвала.Даже съм и много благодарна.
Да не ме замервате с камъни,но това е истината.
Евала, има и свестни свекърви, но те са на изчезване Mr. Green

# 123
  • Мнения: 3 205
Не. Поклащам мислено глава, но не споря. Няма смисъл, най-малкото. Но тя и не ми дава много поводи да съм несъгласна - много мила жена е.

# 124
  • Мнения: 601
Със свекито много се разбираме,дано е все така Peace

# 125
  • по света
  • Мнения: 1 587
За по-лесно нито си говорим нито се виждаме.Явно за всички е по добре. hahaha Joy

# 126
  • Варна
  • Мнения: 2 388
За по-лесно нито си говорим нито се виждаме.Явно за всички е по добре. hahaha Joy
Peace Peace Peace

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 903
В началото много споряхме, но сега просто не и обръщам внимание. Пускам си я покрай ушите, дори се стремя да се засичаме почти за малко в кухнята за да не се ядосвам. Тя е доста различна от мен, аз също съм много различна от нея.

# 128
  • Мнения: 420
 newsm78  Ние двете сме толкова различни.....
Добрите свекърви давали много подаръци и малко съвети. Ние сме с много съвети и малко подаръци, но пак не мога да кажа, че е лоша. По-скоро говорим на различни езици, имаме различен поглед върху света. Тя смята и непрекъснато повтаря, че жените са глупави и всички проблеми идват от тях и затова трябва да си мълчим и да оставяме мъжете да движат живота ни. Аз не вярвам в тази теза и се дразня да я слушам да говори такива простотии. Иначе не ми противоречи, но много ме дразни с приказките си. Единственото лекарство е - да се живее по-далече. Слава богу, имам тази възможност и така поне за пред хората се обичаме.

# 129
  • Мнения: 5 475
Влезнахме в спор веднъж и мисля,че и стана ясно докъде може да се разпростира.. Twisted Evil От тогава сме си мили и драги! Wink

# 130
  • Мнения: 57
Истински не сме спорили още.Но доста съм и насъбрала вече и ме е страх, че точно за празниците ще стане /скандалчето де/. Mr. Green
Какво да спориш и да се обясняваш.Развален грамофон и професпр по всичкология.
Пример:Един ден сме у нас - аз, тя и бъдещата и друга снаха.Последната може да и е внучка, защото майка и я  е родила на 16г.Говорим за това, че наши две познати са пометнали и едната има и други проблеми.И свеки обяснява с властен тон:"Много малки момичетата започват да водят полов живот и спят с по-големи мъже с големи членове и те ги деформират.От там са всички проблеми" #CrazyТя е пенсионирана учителка.А бъдещата и сватя е родила на 16 - сигурно и тя е "деформирана". newsm78
Като съм почнала:майка ми е инженер металург, съавтор на учебник.Един ден свеки и обяснявала караийки се, че видиш ли водата като се заледи и се разширява, да знаеш, и за това ми се спукаха тръбите!

Вече имам нужда да се скараме, но ми е жал за моя милия.

# 131
  • Мнения: 97
Ние не живеем заедно и се виждаме много рядко,но все пак се скарах ме  един път.

# 132
  • Мнения: 369
Спорим всеки ден и за всичко , но няма как живеем заедно . Например защо съм сложила тези дрехи точно сега да ги пера , или защо съм облякла детето точно така , или как съм простряла дрехите или това дете само това ли ще яде сега и все такива неща. Но най вече когато се скарам на детето за нещо си - Толкова ли немога да го изтърпя та все му се карам все едно съм му мащеха  #CrazyНа повечето неща не обръщам голямо внимание но си е всекидневие и много дразни  ooooh! Въоражила съм се с търпение ама гооооолямо и се надявам скоро да се преместим Hug

# 133
  • Мнения: 78
Със свекито много се разбираме,дано е все така Peace
и аз така.много се разбираме,помага ми и ме разбира.може би е така защото живеем отделно

# 134
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
влизала съм един единствен път в спор (по-скоро скандал) с нея;
ние живеем заедно (надявам се да приключи скоро) и аз си събрах парцалките и си тръгнах, барабар с детето;
тя ми се обади и със сълзи на очи ме помоли да се върна;
от тогава не ми възразява, не спори и прочие;
показах й, че няма да й позволя да ме върти на малкия си пръст.

Общи условия

Активация на акаунт