Чести ангини при дете на 4 години

  • 839
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте мами! Съвсем нова съм в групата, търся майки, семейства минали през този "омагьосан кръг" наречен АНГИНА! Дори мнение на лекар тук би ми помогнало... Вече съм съвсем отчаяна ...
Та на темата..моето дете на 4 години (10 месец 2017 година е роден) от февруари 2021 до днешна дата има 9 гнойни ангини...нещата започнаха февруари 2021 г направи първата си ангина пи антибиотик 7 дни - оправи се, след около месец направи още една и така всеки месец почти той от друго не боледува....само и единствено лятото в периода май - август беше без налепи, а само червено гърло...та ангините протичат по идентичен начин - вдига температура за около 24 ч гърлото е чисто бяло, започваме антибиотик и за около 4-5 дни е като нов, а антибиотика го пие 10 дни ... Правени са кръвни изследвания - нормални, АСТ - три пъти правихме , двата пъти беше положително, а третия път - отрицателно, правени са гърлени секрети на здраво гърло, на гърло покрито с гнойни налепи - АБСОЛЮТНО НИЩО, ВСИЧКО Е ЧИСТО! Да вмъкна само правила съм във различни лаборатории в града! Давала съм имуностимуланти, сега последно сме на лечение с хомеопатия и аз включих и Аквасорс ... Незнам вече какво да го правя, сега лежи до мен отново с температура и все още леки бели точки по гърлото... УНГ лекари съм обиколила много в гр Пловдив... Д-р Диба във Каспела ми предложи да ги махнем, д-р Маджарова много се колебаеше, но и тя ми предложи веднъж, д-р Петров го лекува към този момент, той също веднъж предложи, но каза нека пробваме с хомеопатия ако не стане ще ги махнем....
Страхувам се ако ги махнем как ще реагира организма, ако не ги махнем да не увредим нещо....страшно съм объркана и вече незнам какво да правя...

# 1
  • Мнения: 723
Махате сливиците и си решаваш проблема. Многото антибиотици вредят.Препоръчвам доктор Владимир Атанасов УНГ Пазарджик.

# 2
  • Мнения: 8 585
Махате сливиците и си решаваш проблема. Многото антибиотици вредят.Препоръчвам доктор Владимир Атанасов УНГ Пазарджик.
Това не е решение, и никога не е било след като въпросът с "махането на сливиците" се преразгледа кардинално.
Има много други начини да се реши този проблем... .
За съжаление, е нужна много по-конкретна информация.

# 3
  • Мнения: 3
Махате сливиците и си решаваш проблема. Многото антибиотици вредят.Препоръчвам доктор Владимир Атанасов УНГ Пазарджик.
Това не е решение, и никога не е било след като въпросът с "махането на сливиците" се преразгледа кардинално.
Има много други начини да се реши този проблем... .
За съжаление, е нужна много по-конкретна информация.

Готова съм да дам всякаква информация, да го закарам където е необходимо само да се реши проблема....

# 4
  • Мнения: 723
Ами споделете другите начини? Или е тайна.Аз пробвах всичко което знаех но с махането на сливиците решихме проблема.Синът ми не пил антибиотици от години.

# 5
  • Мнения: 3
Здравейте! Може ли да обясните малко по - подробно какъв е бил вашия проблем, колко време е продължил, къде и кой ви е махнал сливиците и на колко години е детето? Всяка информация би ми била полезна в случая, защото с моето дете нещата се въртят във един "омагьосан кръг" вече 1 година...
Благодаря!


Ами споделете другите начини? Или е тайна.Аз пробвах всичко което знаех но с махането на сливиците решихме проблема.Синът ми не пил антибиотици от години.
[/quote]

# 6
  • Мнения: 8 585
Здравейте! Може ли да обясните малко по - подробно какъв е бил вашия проблем, колко време е продължил, къде и кой ви е махнал сливиците и на колко години е детето? Всяка информация би ми била полезна в случая, защото с моето дете нещата се въртят във един "омагьосан кръг" вече 1 година...
Благодаря!


Ами споделете другите начини? Или е тайна.Аз пробвах всичко което знаех но с махането на сливиците решихме проблема.Синът ми не пил антибиотици от години.
[/quote]

Лечението на това е индивидуално и зависи от подробна лична, конкретна информация!
Няма универсален подход.
Също, зависи и от възрастта на детето... .

Затова не пиша по-подробно.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 042
Правете компрес с извара на врата и с него да спи или/и отидете при класически хомеопат.

Общи условия

Активация на акаунт