За педиатрите

  • 8 825
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Birdie,чета доста от Вашите постове....и ще си призная че недоумявам отричането на доста от материалите Ви и дори враждебността с която се посрещат у нас/в БГ/... bowuu

# 91
  • Мнения: 8 585
Не е от толкова значение.
Има значение да се обсъжда, да се коментира, да се предизвиква размисъл.
Няма да мръднем и крачка напред, ако не говорим открито-всеки със своето мнение.

# 92
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Най-лошото според мен е това ,че днес водихме бебка на консултация....и да си призная честно че май само се казва консултация....НИЩО....ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО!!!!На първата ни консултация претеглиха детето и се оказа че е наддало с близо 1кг....на следващата след 20дни се оказа че детето е отслабнало/????/всъщност а се храни нормално..розово жизнено без никакви признаци за глад и недохранване../цитирам педиатъра../...днес се оказа че все пак е наддало за два месеца с 1.5кг...т.е.с 500гр за 20 дни....Куриозното в случая е че всъщност кантарите им бяха счупени....но това не пречи да теглят децата на тях ....затова скачам ...защото това е истината и за цялата ни система....един СЧУПЕН КАНТАР...

# 93
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
защото това е истината и за цялата ни система....един СЧУПЕН КАНТАР...

 Rolling Eyesа аз си мислех, че ще ви трябва около година за да разберете Rolling Eyes
много се радвам, че започвате да проумявате за какво става дума.....

# 94
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
аз пък този път исках да видя, дали ще се сдържа да не звъня на лекарката относно Ади.
Ами оказа се, че можело, не и звъннах, Ади се оправя, успях да се справя и без телефона.

Представям си колко съм смешна когато съм звъняла на момента когато Ади вдигне Т.

Ама тоза сигурност се трупа явно с течение на времето.

# 95
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Честит Рожден Ден на жената на Калейчо, който пише тук.  bouquet

сега виждам, че жената става днес на 25г - по-младите родители е нормално да са по-експанзивни и емоционални, но виждам, че започвате да слизате на земята.

Живи и здрави, весело изкарване на РД без негатични емоции и лоши мисли за педиатри Wink Wink Wink

# 96
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Лио благодаря за пожеланията...и за жеста от името на цялото ни семейство...пожелаваме на всички около теб просташко  здраве..другото си го купете.. Grinning...и трябва да почерпя за годинките ми....над тридесет са добре звучащи.../подал съм документи в ТЕЛК за пенсия..хихик../ Blush #Crazy

# 97
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Лио благодаря за пожеланията...

няма за какво  bouquet

# 98
  • Мнения: 2 039
Абе,момичета,как може така да нападате хората Stop?!Доколкото разбирам,те знаят,че трябва да си сменят лекаря,ама понякога човек просто има нужда от една добра дума и от малко разбиране ! Еййй,значи,като прочета някой да дава апатичен или незаинтересован отговор,направо не знам какво ми става  Twisted EvilАми като сте тооолкова отегчени от "наглостта" на някои хора да пускат теми,които според вас са несъществени или тип "еми,кво очакваш да ти кажа",просто не пишете  Whistling
Kaleia,дано всичко се оправи!За жалост това е често срещано в нашата родина Sad  Слава богу,че за сега съм попаднала на педиатърка,ама много мои познати не са(сред които и лекари)...Да ви е живо и здраво детенцето !!!

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 23:27 от LEI

# 99
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Темата май се изчерпа......

# 100
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Темата май се изчерпа......

абсолютно Peace

# 101
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Да уточня първо-аз съм българин, завършил съм в България медицина, но не съм работил, само започнах специализацията преди да емигрирам през 1997...

е как може да завършиш Медицина в треторазрядна България Rolling Eyes #Crazy значи и ти си учил по старите клети, недодялани методи и по прашасалите учебници, а плюеш сега по това , което си учил, не е истина просто #Crazy

# 102
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
"Човек се учи докато е жив". Друг е въпросът нашите педиатри дали продължават да се учат или са спряли, когато са си взели дипломата. И тук и в чужбина има лекари, които продължават да се интересуват от новостите. Някои, които са попаднали на такива не могат да приемат, че има и други, които си карат по старите методи.

# 103
  • София
  • Мнения: 6 364
Да уточня първо-аз съм българин, завършил съм в България медицина, но не съм работил, само започнах специализацията преди да емигрирам през 1997...

е как може да завършиш Медицина в треторазрядна България Rolling Eyes #Crazy значи и ти си учил по старите клети, недодялани методи и по прашасалите учебници, а плюеш сега по това , което си учил, не е истина просто #Crazy

не е истина просто колко плоско разсъждаваш. човекът не плюеше срещу това, което е учил, а срещу факта, че много лекари са застинали на наученото преди 30 години и не се квалифицират постоянно. медицината е много динамична наука.

надявам се, че горното си го написала само за да се заядеш с Birdie, а не защото не можеш да съобразиш тази елементарна логика.

# 104
  • Мнения: 7 640
Аз предупредих че пиша с ника на жена ми за да не се прескачаме с нея и  само да въртим различни никове и мисля же това е най-малкия проблем..недей да се заяждаш нито съм те предизвикал нито съм те обидил...а относно тъпотията....без коментар...!!!!!!


предлагам, в началото на всеки постинг да пишете по една буква М или Ж, да знаем с кого говорим.

Некоректно, да не кажа невъзпитано е да говориш с някого и да не го гледаш в очите или да стоиш с гръб, а тове, което ти правиш е неуважение към останалите потребители.
Може да сме зад никове, ама поне уж се знае кой е отсреща.
Да си човекът с две лица, знам ли. Толкоз еднакво да мислите и да знаете какво преди малко е писал/А другия/ТА- сигурно е възможно.
Но е адски дразнещо за хората отсреща.
Аз реших, че не виждам- един път мъжки род, един път женски.

Относно тъпото- лично ли го прие? Имах предвид написаното горе.

Общи условия

Активация на акаунт