ето случи се и на мен....

  • 5 713
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 069
Ужасно жалко е да се случват подобни неща.
Мисля че нараняванията, причинени от най- близките, от тези които обичаме, болят най-много!
Освен това, зная, че човек може да се променя, и то коренно! Ако откаже окончателно алкохола, твоят съпруг би могъл да се превърне в съвсем друг човек!
Но докато това не стане, те съветвам да стоиш на безопасно разстояние от него!
Ще се моля за теб! и за него също!

# 91
  • Мнения: 450
 newsm10 Трудно е,но заради бебо и теб самата си постъпила правилно!Ти си невероятно силен и смел човек!Успех Hug

# 92
Това, което си преживяла е ужасно...
Постъпила си по възможно най-правилния начин!
Имам приятелка, чийто съпруг имаше подобно лошо пиянство и я беше "вкарал" в Пирогов. Тогава той страшно много се стресна, защото и тя поиска развод и спря да пие. Запазиха семейството си и оттогава не е имало подобни ексцесии.

Не мога да си представя че той ще спре да пие. Не вярвам, ако сега се върна при него само след месец - 2 ще започне всичко отначало. Той е стреснат да, реве, умолява ме, даже ми дава доброволно развод, но си мисля че е само защото има жалба от мен в полицията и иска да я изтегля. Освен това не ми е посягал само като е бил пиян! Той така решава споровете и при мои предупреждениа че ще го напусна са последвали още повече бой и заплахи от негова страна. Колкото повече време минава на мен ми се избистрят повече нещата и повярвайте ми те са против това да имам повече нещо общо с този мъж!

# 93
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Определено ако искате си запазвате някакви отношения, но в никакъв случай семейни и в никакъв случай съжителство. А молбата моето мнение да не се оттегля - всеки да си носи последствията.

# 94
  • Мнения: 1 167
Бягай от ТАМ!!!!!!!!! Не се обращай назад!!! Мисли за себе си и макар да е егоистично не мисли за това, че детето ти няма да живее с баща си! То ще се травмира много повече от факта, че се случва такова нещо м-у вас, особено ако не дай си боже стане свидетел на това! Няма да помогне и факта ако мажът ти се лекува. Дори и да има някакво състояние на мир и покой някой ден пак ще се случи тази грозна сцена, а вече за тееб да бъде твърде късно!!
БЯГАЙ ОТ ТОЗИ АД!!!
Оижелавам ти да намериш отново щастието, любовта и спокойствието!

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 10:52 от desiniko

# 95
Браво,за куража,който си показала.Вече си направила най-важната и трудна стъпка,така че гледай напред!
Както се казва в една реклама:"Най-хубавато за теб предстои"!  bouquet

# 96
  • Мнения: 945
Това, което си преживяла е ужасно...
Постъпила си по възможно най-правилния начин!
Имам приятелка, чийто съпруг имаше подобно лошо пиянство и я беше "вкарал" в Пирогов. Тогава той страшно много се стресна, защото и тя поиска развод и спря да пие. Запазиха семейството си и оттогава не е имало подобни ексцесии.

Това ми иzглежда много съмнително. Все едно като имаш цирей на носа да не се поглеждаш в огледалото и да мислиш, че си иzлекуван. При него проблема не е, че пие, а че става агресивен. А и от къде zнаеш, че приятелката ти не скрива новите побои?

А на авторката на темата КУРАЖ. И не само, че можеш да го осъдиш да не се доближава до вас, а е zадължително. Защото това ти е един вид zастраховка zа бъдещето. Ако не го направи8 сега, след 5 години ще е късно. А никой не zнае какво ще е след толкова време...

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Казах му че искам развод и ще го получа, а дали ще сме заедно, ако ми докаже с времето че се е променил, може би ще се съглася да живея с него но за брак и дума да нестава!
Боже бягай далеч от такива хора, и колкото и да го обичаш, с брак или без брак той пак ще те пребие и следващия път може да остави детето ви сираче. Мъжът ти има проблем и ти го осъзнай, той няма да го осъзнае, но не се навирай между шамарите. Знам какво е да живееш в страх дали няма да избие ей сега агресията и това години наред. Накрая се изнервяш ти и си съсипваш здравето. А за всичко което пишат по вестниците... замисляла ли си се. Или нямаш нищо против и ти да си от черната хроника. Недей.  Naughty

# 98
  • Мнения: 1 517
Жалко, че го обичаш! Но не може всеки път да те пребива, щото бил "изпушил". Хубаво, той си признава, че ти нямаш вина.  Ама като не може да си контролира поведението...
Лошави работи са това, но така е най-добре. След време може и бебето да почне да бие  Sick
   Където и да си: УСПЕХ и мнооого щастие ти желая  Hug

# 99
Четейки темата, се върнах 10- ина години назад в своя живот. Аз прощавах МНОГО пъти, защото мислех, че обичам, а не на последно място мислех, че съм си го заслужила с нещо ( беше ми насадено чувство за вина ) - и така - 6 години, защото се срамувах да призная и пред най - близките си. ИСКРЕНО ТИ СЪЧУВСТВАМ за това, което си преживяла и ТИ СИ ВЪЗХИЩАВАМ за силата, която си проявила, вземайки това решение - това е най- правилното, което можеш да направиш, защото той НИКОГА няма да се промени! Бъди сигурна, че болката, която чувстваш сега ( и физическата, и душевната ) ще отшумят и от сърце ти пожелавам да срещнеш ИСТИНСКИЯТ, с когото ще бъдете щастливи ти и твоето детенце!

# 100
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ужас.....тръпки ме побиха ........много е страшно това.......радвам се за теб, че се махаш...браво   bouquet

# 101
  • Мнения: 99
Имам подкрепа от всички и това ме крепи. Нама да си променя решението. Казах му че искам развод и ще го получа, а дали ще сме заедно, ако ми докаже с времето че се е променил, може би ще се съглася да живея с него но за брак и дума да нестава!
Миличка, бъди сигурна, че той никога няма да се промени! Не му давай възможност отново да те пребие, а може да бъде и по- лошо!
Вярвай единствено в себе си!

Общи условия

Активация на акаунт