Чужди препарати срещу българските?

  • 3 923
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 704
няма как да ги сравняваме Ариела,Персила,Тайд... като "чужди" към българските,защото у нас се внасят горните, произведени не в Германия или Америка (или там,където е оригиналишето), а в Румъния (главно) и то произведени за нашия пазар. Качеството въобще не е същото.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз пробвам наред  Mr. Green
Което става- става, няма да си кривя душата, за тези се сещам:

Медикса за грил е страшна работа, върши същата работа като скъпите  Peace

Праховете за пране- не, определено скъпите са по-добри,, но и цената не е гаранция, много съм разочарована от Перзил-а, доволна от Ариел и Тайд ...

Омекотителите- Ленор не ми харесва, Силан ползвам или без омекотител ...

За препаратите за чинии, от българските трябва да изстискаш една шепа и пак ефект няма  Crazy Фрош за мен е N1  Sunglasses
Същото се отнася и за мен с изключение на верото , най ми допада Пур

# 32
  • Мнения: 655
Цитат на: Никол link=tоpic=141945.msg2708765#msg2708765 date=1163539732


2 пъти, в разстояние на няколко месеца купувам от Метро голяма разфасовка  #Cussing out и двата пъти беше все едно мокрен и останал на буци  Crazy трябваше да го натроша, преди да го сипя, а на първата опаковка като вадех дрехите от пералнята, миришеха на блато  Sick явно съм голям карък, защото съм чела добри отзиви  Confused

Не си само ти - на мен ми се случи абсолютно същото - праха беше на буци, а дрехите миришеха отвратително след пране.От тогава не искам да чуя за Персил. #Cussing out
Иначе ползвам доста от продуктите на Медикс и съм доволна. За чиниите ползвам Пур.

# 33
  • Мнения: 10 618
Извън темата съм, но на Nadezda кутията е пълна и се надявам, 4е като е писала в тази тема ще види съобщението ми
-0888 734480 Стамбето, кажете, че Дарин ви го е препоръчал  това е мъжът ми.

# 34
  • Мнения: 13 512
От опит-български препарати не купувам.Или са неефикасни,или дразнят очите,кожата и т.н.

# 35
  • София
  • Мнения: 245
за мазнини - Meglio - невероятен е (преди чистех с Medix)
прах за пране Ariel
омекотител Bingo бял (не съм доволна от Lenor-а)
за килимите, прозорците, мебелите и банята ми ги донася брат ми - не са български, но не зная как се казват

# 36
  • Мнения: 22 935
Ползвам и чужди,и български.По-скоро предпочитанията ми са към определено фирми,отколкото към народността им.
Peace

# 37
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ползвам и чужди,и български.По-скоро предпочитанията ми са към определено фирми,отколкото към народността им.
Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 412
Ползвам главно чужди, въпреки че са по-скъпи и не заради рекламите, а защото няколко пъти си изпатих от bg продукти - главно дразнят кожата а и имам доста съсипани дрехи от праха за пране, не знам вътре какво слагат- белина ли ?
с бг препаратите за баня търкаш като побъркана, докато се справиш с някое по-упорито петно
а препаратите за чинии не правят никаква пяна и свършват доста по-бързо

 clean  girluu

# 39
   Аз ползвам Медикс- за стъкло, баня, печка.Ами особено що се касае до фаянса е по-добър от м-р Пропър, нищо че вони гадно.Поне чисти, за разлика от Пропър с който си скъсах нервите  не веднъж.А не , че е мръсно, но той и малкото не можа да почисти.Праховете са др. нещо , но те не са ми по джоба и карам пак с наще.

# 40
  • Мнения: 834
Аз ползвам една марка  български препарати "Зебра" доволна съм. Цената също е много добра.

# 41
  • Мнения: 4 546
С един Саво против мухъл мухълът изчезва, докато с някой български заместител няма такова нещо.
Това ми е странно, защото у дома мухъла го уморих точно с българския препарат.
пробвала съм и двата. друга разлика, освен цената не намирам.
искам да напарвя уточнение за антимухъла. НЕ купувайте антимухъл на химкокомерс!!! то дори не мирише както другите. имаше един български антимухъл с един професор на етикета - страхотна работа вършеше, само че не мога да го намеря по магазините напоследък  Close

# 42
  • :)
  • Мнения: 337
От опит-български препарати не купувам.Или са неефикасни,или дразнят очите,кожата и т.н.
Suglasna sum, ima niakoi dobri popadenia, no riadko Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт