козметиката на ТАЛОДЕРМА - 4

  • 65 519
  • 710
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5
Здравей, Веси!

Разбрах от една приятелка за козметиката на Талодерма и темите ти във форума, прочетох и резултата е на лице - надъхах се и аз да си купя и да пробвам тази козметика! Въпросът е какво искам да си купя?  Би ли ми помогнала?
На 30 години съм, с мазна кожа, на места се лющи (имам предвид от двете страни на носа и брадичката), но и много чувствителна! Под чувствителна имам предвид, че почти няма крем, който да съм използвала и лицето ми да не е започвало да ме сърби (получавам много ситни почти невидими пъпчици). От както родих (ноември 2006) ми се появиха тъмни петна около очите и много лунички.
Моля, да ми препоръчаш някаква комбинация от продукти както за лице, така и за тяло - включително бих искала и някаква маска да си правя колкото пъти е необходимо седмично!
Предварително ти благодаря! 

# 706
  • Мнения: 1 952
Чочо..Веси вече я няма, а и за козметиката темата е нова вече -
СКЪПИ НАШИ, PLEASE, МОЛЯ ВИ СЕ, ПЛАМИ ОТГОВАРЯ ОТ УТРЕ В НОВАТА ТЕМА Wink
АЗ - умерено, да не се презорвам като за изпроводяк  Sunglasses

Хайде, приятна вечер и до утре в
козметиката на ТАЛОДЕРМА - 5

  bouquet


# 707
  • Мнения: 5
Благодаря ти. А би ли ми казала кой сега може да ми помогне с насоки какви продукти да си купя.

# 708
  • Мнения: 1 952
Да, влез в темата, amadis отговаря там.

# 709
Здрасти сладкиш.
виждам, че здравата работиш.
Чао за сега

# 710
 Привет и от мен Веси!
Преди да те помоля за консултация ще ти подам малко инфо: на 37 год. съм и от 5 години ползвам само козметика на Ейвън и много съм доволна, но преди няколко години ми се появиха пигментни петна по лицето - разбирай мустаци, и едни кръгове около очите все едно съм била на плаж със слънчеви очила, които есента почти изчезват, но за сметка на това се появяват с първите по-силни слънчеви лъчи и нищо не може да ги спре! Единствено едноетапния химически пилинг на Ейвън има достатъчно бърз и положителен ефект, но както се досещаш не мога да го употребявам непрекъснато. Друга особеност на кожата ми е, че е чувствителна, но същевременно клони към смесена, т.е. порите лесно се запушват, въпреки че в никакъв случай не мога да кажа, че имам много комедони. Важното е, че аз ги виждам и ме дразнят. Така, че моля те предложи ми нещо подходящо, защото съм решила да сменя козметиката/което доколкото знам се препоръчва и от специалистите/, а отзитивите за Вашата са много добри.
Поздрави и предварително благодаряАко искаш м … :inatri@gmail.com

Общи условия

Активация на акаунт