Какво ще подарите на съпруга си за Коледа?

  • 16 455
  • 232
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 6 097
Май съм се насочила и аз към цифров фотоапарат, да видим как ще стане с паричките само... Wink
Всъщност пардон, не става дума за съпруг, а за приятеля ми... Embarassed

# 226
  • Мнения: 3 479
Момичета, осмелявам се да ви предложа един по-различен начин да подарите нещо...
Тази година решихме със съпруга ми, че можем отделените за коледни подаръци средства да ги дарим в името на здравето на едно българско дете ...
Решихме, че то се нуждае от здраве повече, отколкото ние от нов парфюм или нова дреха...
Който реши, може да прочете за детето тук :
http://www.save-darina.org/content/view/13/28/lang,bg/

Сарлита, страхотна идея. Защо не я сподели по-рано? Сега е късно за преводи вече, но надявам се след Коледа да не е фатално късно. Даже малко се срамувам, че не съм се сетила самичка за такъв подарък Embarassed

# 227
  • Трявна
  • Мнения: 174

Сарлита, страхотна идея. Защо не я сподели по-рано? Сега е късно за преводи вече, но надявам се след Коледа да не е фатално късно. Даже малко се срамувам, че не съм се сетила самичка за такъв подарък Embarassed
gal4e  Hug
Съжалявам, но и аз късно попаднах на информацията за това дете Embarassed
И все пак дори и след празника паричките ще са му нужни....  bouquet  bouquet  bouquet

# 228
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ще му подаря слипове, боксерки и един голям Тоблерон! Wink

# 229
  • Мнения: 142
По принцип мъжлето беше казало, че не иска нищо за подарък ,свикнали сме всеки сам да си купува необходимото. Simple SmileАма все пак- празници са, а и аз страшно обичам да правя подаръци. Приготвих вече за родителите ми, за детенце. Не върви да го оставя точно него без изненада .И като се "разшетах" днес-купих блузка и яке . Знам че от това се нуждаеше, но все нямаше време да си вземе. За Нова Година се замислям да е нещо по-сантиментално: преди години исках още да му подаря щампирана моя и на щерката снимка- върху тениска или възглавничка. Идеята много ми харесва ,но все я забравям като вариант за подарък! Simple Smile

# 230
  • Мнения: 11 004
Ще му подаря електронно судоку - милото е голям фен на тази игра  Peace

# 231
  • Мнения: 5 317
Още нищо не съм му взела. ooooh!

# 232
  • Мнения: 2 180
Ще му подаря електронно судоку - милото е голям фен на тази игра  Peace
Купи ли му? Аз искам да си взема, но се чудя дали може да запомня до къде си го решила и да си го дорешиш после? Иначе разбрах, че има много варианти на пъзели.
Сподели, моля.

Общи условия

Активация на акаунт