секрет от зърната на гърдите

  • 1 845
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Сега чувам за такова течение...Аз съм в 26-та седмица и не съм забелязала  такова нещо  Sad Това нормално ли е?
И това е нормално и другото също. При всяка майка е възможно да дойде още в началото на бременността или чак след раждането. Няма повод за притеснение.

# 16
  • Мнения: 260
И при мен е така.Нормално е Peace

# 17
  • Мнения: 3 478
На мен не ми се е случвало,но както са ти казали момичетата по-горе-нормално е,не се притеснявай Peace

 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 183
При мен пък няма коластра,това означавали,че после кърмата ще е малко?

# 19
  • Мнения: 5 362
На мен не ми се е случвало,но както са ти казали момичетата по-горе-нормално е,не се притеснявай Peace

# 20
  • в стаята
  • Мнения: 469
И при мен се появи доста рано. Нормално е не се притеснявай! Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 480
При мен пък няма коластра,това означавали,че после кърмата ще е малко?

В никакъв случай не означава, че ще е малко. На мен ми тръгна след като родих, а още се кърмиме.

# 22
  • Мнения: 5 682
При мен пък няма коластра,това означавали,че после кърмата ще е малко?

В никакъв случай не означава, че ще е малко. На мен ми тръгна след като родих, а още се кърмиме.
FlutterНе се притеснявай. При всекиго е различно. При мен например ми тръгна още като бях петия месец до края на бремеността. Аз бях спокойна че ще имам кърма, но уви родих и дотам - кърма не тръгна. Което не означава, че изтича по време на бремеността. Явно си е до организъм. Party

# 23
  • Мнения: 113
Аз също нямах коластра докато бях бременна,но пък затова пък сега се кърмим и дано така да продължава по-дълго време Simple SmileЗапази спокойствие и си припомни всичко важно за добра лактация Peace

# 24
  • Мнения: 864
Не се притесняваи ТОВА Е КОЛАСТРА!

# 25
  • Мнения: 574
Напълно нормално, това е коластрата Hug
аз имах доста по късно,но всеки организъм е различен!

# 26
  • Мнения: 223
мерси на всички мами за отговорите Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 768
и аЗ от скоро zабеляzах,4е имам коластра.Много рядко,но ве4е няколко пъти ми се слу4ва.. Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 2 493
И аз да кажа- да коластра е, но те съветвам да влезеш в Подфорума за Кърмене. Там има Библиотека с много полезна информация за кърменето. Може да прочетеш информация за коластрата, подготовка за кърмене, кърмене, проблеми и т.н...

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Още от началото на 6-я месец всяка сутрин се събуждах с петна по тениските.

Общи условия

Активация на акаунт