Модерно раждане - във вода?

  • 1 642
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Тя сподели, че лично според нея било малко гнусничко-кървища и т.н./сещайте се за какво говоря/ във водата и вадят бебока в тази вода.

Ами сигурно си е вярно Rolling Eyes Аз си залагам на секцио Crossing Arms По темата - не бих пробвала Peace

# 16
  • Мнения: 1 128
Това за "модерно" раждане е малко невярно.Този метод са го измислили руснаците през 60 те години Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 818
Това за "модерно" раждане е малко невярно.Този метод са го измислили руснаците през 60 те години Mr. Green
Или пък африканките преди 5000 години (например)  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 795
Тя сподели, че лично според нея било малко гнусничко-кървища и т.н./сещайте се за какво говоря/ във водата и вадят бебока в тази вода.

Ами сигурно си е вярно Rolling Eyes Аз си залагам на секцио Crossing Arms По темата - не бих пробвала Peace


Присъединявам се!

# 19
  • Мнения: 1 584
Аз също исках да раждам във вода, но поради изтекли води и пълно разкритие чак след 24 часа ми казаха, че не е възможно, тъй като има много голям риск от инфекции. Ще пробвам следващия път пак Mr. Green

Казват че при раждане във вода нямало нито 1 случай на разкъсвания.

Умрях да се смея, като на посещение в една от болниците, водещата лекарка съвсем спокойно заяви, че бащата може да влезе във ваната също по време на раждането - единственото условие било да бъде с бански Joy

# 20
  • Мнения: 2 197
Не знаех, че има модерни и старомодни раждания. Нищо,човек се учи докато е жив, после било късно. Наскоро пак тук във форума се твърдеше, че котлоните с обикновен плот са "морално остарели". Мисля, че има съвсем други термини за целта. Аз лично не бих родила пак по никакъв друг начин освен със секцио. А ако при "модерното раждане" се напъваш 4-5 часа не ти ли става малко гадно във водата?

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хмм, кое толкова му е "модерното" не разбрах?

# 22
  • Мнения: 1 559
Новината за ваната в "Св. София" може само много, ама наистина много да ме радва Mr. Green Бих била неимоверно щастлива да родя по този начин и веднага щом бебчето излезе, да ми го сложата на гърдите...ехх мечти Wink

# 23
  • Мнения: 1 584
MammaEli, тук ми сложиха бебето веднага на гърдите, независимо, че не е родено във вода. Дано скоро и в БГ това да стане "модерно" Mr. Green

Бото, ти къде си видяла (или чула) за напъване от 4-5 часа newsm78

# 24
  • Мнения: 4 242
Жалко че преди 2 г нямаше такива екстри, след толкова изчетено по въпроса не бих се замислила да вляза във ваничката.
Дано с третото имам този късмет!

Общи условия

Активация на акаунт