При 2 големи деца-бременна с трето ??

  • 3 017
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
Страхотно!!!!!!!  bouquet
При мен двамата сина са с 12 години разлика  и е чудесно.  LaughingБаткото е на седмото небе откакто се появи бебо. Аз съм на 38 години и се чувствам сякаш животът сега започва.
Леко бременеене и едно хубаво бебче!! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 803
Имам три деца,три прекрасни момчета-Димитър,Даниел и Денис.Няма по-голямо щастие от това,не мисля,че е геройство и не разбирам защо ми се пулят и цъкат насреща като кажа,че имам три деца.Те са на 11 години,5 години и 5 месеца.На 30 години съм,а съпругът ми на 37 и най-хубавото е,че сега се чувстваме по-млади и по-сплотени.От както се роди третото той почти не излиза никъде вечер,за да не лудна сама вкъщи.Прекрасно е да си майка,няма по-хубаво от това да имаш дечица и не си представям семейството без такива.Честито и те поздравявам ако си решила да го оставиш.Пращам ти виртуални прегръдки  bouquet

# 32
Аз да си призная съм из форума всяка вечер вече от месец насам, но никога не си и бях помисляла да пиша понеже и аз чакам трето дете на 34 години и ми се виждаше че съм извън мерките за да се присъединявам към младите и нетърпеливо очакващи първата или втората си рожба майчета. Моите деца са на 13 и 6. Ние обаче ги питахме преди да започнем да правим #3 още в началото на годинаta на какво мнение са. Големия беше на седмото небе, а малкия въобще не се въодушевen. Така че трябваше да мине около месец, бавно и полека докато посвикне с мисълта. От момента в които дребо се нави на бебе минаха още 4 месеца докато забременеем, и така като бяха вече подготвени им казахме веднага след като видяхме двете чертички. И двамата бяха много щастливи, но и двамата се молят за братче, а на мен толкова ми се иска една малка принческа Simple Smile Но и аз се притеснявам сега много повече отколкото с тях... дано всичко мине наред с бремеността и раждането пък каквото дойде все толкова сте си го обичаме Simple Smile Искрено благодаря на авторката за темата.

# 33
  • Мнения: 160
и аз родих на 39 трето - големите ми бяха на 11 и 8. Е, не е лесно, но сега съм доволна, че така се стекоха обстоятелствата. Успех!

# 34
  • Мнения: 5 393
Супер Peace
Моят брат беше на 14, а аз на 10 когато се роди малкия ни брат-майка ми беше на 36.Обожавах да се грижа за него, брат ми също.Покрай бебето забравихме да се караме и пердашим Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Леко бременеене ти желая и едно здраво и хубаво бебче  bouquet  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 5 605
Честито! Мисля, че си една много щастлива настояща и бъдеща мама!  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 840
Честита бременност!!! Много се радвам за теб и честно казано, тайничко ти завиждам (благородно) Wink!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 65
Здравей прочети това исе успокой аз съм на 33г и чакам ЧЕТВЪРТО имам син 15г и дъщери 13г.и10

# 38
  • Мнения: 936
Честито, това е прекрасна новина. Да е живо и здраво цялото ти семейство и да се радвате на едно чудесно бебче. Възхищавам се на майки като теб. В по-далечен план и ние мислим за трето.

# 39
  • Мнения: 864
Здравей.Аз съм на 32г.Имам син на 14г. дъщеря на 12г. и в момента съм бременна в 4 месец Grinning.Синът ми не е очарован эа сметка на девойката, която е на седмото небе от щастие!!!Щастлива сам и се радвам,че има и други като мен.Пожелажам ти лека бременност и много усмивки!!!  bouquet

# 40
  • Мнения: 4 451
Това е прекрасно! И аз искам трето и съм си го запланувала, когато стана на твоите години.

# 41
  • Мнения: 4 242
Най-напред честито!
Когато родих дъщеря си сина ми беше на 14г. Прие новината (за бременността ми) радушно. За самото раждане беше силно притеснен да не ми се случи нещо лошо, слава Богу всичко мина добре. Иначе се радва на сестра си, играе много с нея, занимава я, а е един такъв буен пубер,  нямам думи. Та в такива мигове на нежност чак не мога да го позная, но му се радвам истински Grinning

# 42
  • Мнения: 6 618
Честито и лека бременност.И недей така за възраста бебчето си го родих на 30г. така че второто сигурно ще е към 35г ако е рекъл Господ

# 43
  • Мнения: 660
Поздравявам те за куража , както и всички майки с три дечица писали в темата !!! Подейства ми доста освежаващо да прочета за толкова смели и щастливи семейства . Изпитвах големи угризения и притеснения , заради разликата между бебо и баткото - 11 години , но сега съм толкова уморена Winkи щастлива , че ми се прокрадва еретичната мисъл за трето след някоя и друга година ... пък може и да е дъщеричката , знае ли човек !

# 44
  • Мнения: 3 089
честито. живот и здраве, по план третото ще го родя към 40-те. така че ще съм още "по-тежък" случй от твоя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт