В корема на мама живее човече - искаме АПРИЛ да идва вече

  • 20 572
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз миналия път имах сплетени на плитка червени конци със синьо вънисто на ръката. Мънистото се счупи на две и конците паднаха като ме сваляха от количката на леглото в родилния дом. Дори не си направих труда да ги търся.

# 286
  • Мнения: 367
благодаря много, че ме включихте в списъка.когато разбера пола,ще ви го кажа, за да допишем страницата Simple Smile

# 287
  • Мнения: 50
Пепа-к, за хламидия изследването ти ли си поиска да ти го направят или ... си върви по дневен ред.
Аз до сеге нигога не съм правила такова и не знам дали няма да е добре и това да направя  newsm78

Бенита, аз въобще не знаех какво е това. С първата ми бременност почти нищо не ми изследваха докато сега правя какви ли не изследвания, цял списък бяха които правих като разбрах че съм бременна.

Даже като ходих при Джи Пи-то да ми дава направления (понеже ходя в клиника без договор със здраната каса и изследванията през касата ги правя при Джи Пи-то) тя ми вика ама хламидия защо ще си изследваш тя се изследва ако искаш да забременееш преди да си забременяла защото водела до проблеми със забременяването, но като го казах на АГ доктира и той ми каза да кажа на джипката че хламидията води до спонтанен аборт, проблеми на новороденото като някакъв остък конюктивид и някаква инфекция беше не помня каква.

Така че по принцип не знам дали всички изследват Хламидия (да каже някоя друга мама) но в торакс ме карат да правя хиляда изследвания и доктора ми каза че се водят по западен опит и свеждат рисковете до минимум.

Поздрави  Peace

# 288


HAPPY  BIRTHDAY  neci
   bouquet


MAРТА
- Ами .. на мен докторката ми каза 4 дни да пия по 4 на ден. ПОсле почвам по 3 на ден цял месец, до другия преглед Simple Smile

Бени .. мисля , че ти преди няколко дни беше писала , че понякога се виждат нещо като бабунки по коремчето ти Simple Smile Има ли ги още ? Защотоо снощи , след като си полегнах и по едно време на лявата ми страна на корема се образува една ...бабунка  Rolling Eyes , но продълговата . Беше  точно отстрани , леко под пъпа 


ЧЕСТИТО НА Всички Именици , които носят името Екатерина .
Има ли сред нас  именици ?
Sunglasses

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 15:06 от alabina

# 289
Здравейте момичета Чета с редовно форумчето но просто всяко нещо което се сетя да питам и вие вече сте отговорили
Радвам се че всички са добре като изключвам лошия късмет роднините и  тн . Нашия татко не е България и отдалече на него му е най лесно на мене е всичко майка му наш те работа НОООООО гледам да не се ядосвам и да не се притеснявам.
За съжалени още не съм усетила бебчо и малко почвам да се панирам  #Crazy
Ходя на ЖК в Шейново направих ФТ но не разбрах аз ли да им звънна или те ще ми се обадят ако някой знае как процедират там моля да ми каже.
на именячките и рождениците много здраве и късмет  bouquet  bouquet  bouquet

# 290
  • Мнения: 1 419
А аз да ви се оплача петъчно, все пак се разболявам  Tired Смуча от сутринта Стрепсилс и пия Осцилококцинум  Rolling Eyes
Надявам се да се оправя до няколко дни, иначе ще пия антибиотици  Cry

Бенита, картинките са сладки от сайта, който си дала, но не ми се иска да ги ползвам, защото сайта е на детенце, което е починало  Embarassed

За сга ви казвам чао и преди да тръгна, пускам новат темиччка - номер 5  Peace

Приятна почивка на всички   bouquet

# 291
  • Попово
  • Мнения: 687
 Simple Smileздравейте бъдещи и настоящи мами :викам и аз да се разпиша в този ред на мисли, очакваме второ бебче през април... на 21 Simple Smile имам си едно моченце и се надяваме този път да е момиченце Wink

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ая, съжалявам, че съм дала такъв линк  Embarassed
Аз така съм се отплеснала в картинките ..... как пък един ред не прочетох...
Пак се извинявам Embarassed сега ми е много гузно  Embarassed

Алабинка, ами май пак имам такива бабунки, но май не са така отчетливи ... Имам чувството, че се протяга вътре и като не му стига място и прави бабунка Simple Smile

# 293
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен, казвам се Марияна на 28г. и очаквам второ дете на 28.04, имам син на 9г. Гледаха  ме на 3D и ми казаха , че ще е момиче. Успех на всички и лека бременност! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт