Доктори в Шейново

  • 61 095
  • 330
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 184
Д-р Гагова

# 286
  • София
  • Мнения: 265
Благодаря много !Притесняваме ме обаче, както трябва да раждам лятото, дали ако ми се наложи и през нощта да им се обадя биха дошли, да не са в отпуска например? На вас случвало ли ви се е?

# 287
  • Мнения: 7 122
За това, което търсиш - Герджиков или Гагова.  Peace

# 288
  • Мнения: 184
Благодаря много !Притесняваме ме обаче, както трябва да раждам лятото, дали ако ми се наложи и през нощта да им се обадя биха дошли, да не са в отпуска например? На вас случвало ли ви се е?

Д-р Гагова винаги казва кога ще е отпуска,не се притеснявай,тя ще прецени най-добре а и ти ще я питаш,дори и да се падне да я няма тя ще измисли вариант Peace

# 289
  • Мнения: 752
Д-р Гагова - подготвяше РД на дъщеря си. Като звъннах веднага пристигна. Тя знаеше, че има вероятност раждането ми да съвпадне с празника им, но се отзова и се държеше супер.

# 290
  • София
  • Мнения: 265
Много ме радват тези отговори, доста хубави неща прочетох за тази женица Heart Eyes. Благодаря пак за отговорите Hug.
Предполагам трябва да звънна в Шейново да си запазя час или някъде на частен прием? Вие как ходихте при нея?

# 291
  • Мнения: 184
Д-р Гагова - подготвяше РД на дъщеря си. Като звъннах веднага пристигна. Тя знаеше, че има вероятност раждането ми да съвпадне с празника им, но се отзова и се държеше супер.

Да,не си го изкарва на пациентките,че я отделят от нещо.

Teddy,обади се в Шейново на регистратура,най-добре ще те упътят

# 292
  • Мнения: 126
Много съм очарована от обслужването като цяло в Шейново и като виждам негативните мнения не мога да се съглася с тях.
Раждах в Шейново със секцио с избор на екип при д-р Райчева, която за мен е един изключителен специалист, който се интересува от  пациентите си докато бъдат изписани от болницата, а не само в деня на операцията.
Отношението на целият персонал е изключително отговорно към всяка пациентка.Винаги при секцио се минава през три отделения, като твърдя, че и в трите персонала е заинтересован от състоянието на пациентите и прави престоя в болницата максимално облекчен.

# 293
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Кажете нещо и за Евдокия Маркова моля...!

# 294
  • Мнения: 3 642
Сега каква е цената за избор на екип в Шейново?

# 295
  • Мнения: 184
Зависи за какво,най-добре виж в сайта на болницата

# 296
  • София
  • Мнения: 2 109
Кажете нещо и за Евдокия Маркова моля...!

Тя не е ли в Тина Киркова? newsm78

# 297
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Ами тя работи в Полимед и Шейново, до колкото знам.

# 298
  • Мнения: 3 642
Сега каква е цената за избор на екип в Шейново?
за раждане със секцио питам колко излиза в Шейново?

# 299
  • София
  • Мнения: 2 109
Сега каква е цената за избор на екип в Шейново?
за раждане със секцио питам колко излиза в Шейново?

Aми пише гоо в сайта- 350 лв, ако е по медицински показатели, 1400- по желание.

Ами тя работи в Полимед и Шейново, до колкото знам.

Аз една Маркова помня от Тина Киркова- груба, некадърна и меркантилна. Дано не е същата ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт