Доктори в Шейново

  • 61 069
  • 330
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
Д-р Гагова.Това е най-страхотния човек и специалист когото познавам.Живот и здраве смятам да раждам при нея.Държи се много приятелски и е отговорна към професията си.Винаги ми обръща необходимото внимание.Когато съм притеснена винаги ме е успокоявала.Тя е просто страхотна. Laughing

# 61
  • Мнения: 101
ДОКТОР ТОНЧЕВ ДОСТА МЕ РАЗОЧАРОВА-ДОЙДЕ  ПРИ МЕН В ПРЕДРОДИЛНА ЗАЛА И МЕ ПОПИТА ДАЛИ МЕ БОЛИ-ОТГОВОРЪТ МИ ЕСТЕСТВЕНО БЕШЕ - ДА.ТОЙ МИ ПРЕДЛОЖИ УПОЙКА СРЕЩУ 150 ЛВ.АЗ СИ БЯХ ИЗБРАЛА ЕКИП НО ТОЙ РЕШИ ЧЕ Е ПО ДОБРЕ ТОЙ ДА ПРИБЕРЕ ПАРИЧКИТЕ.НО УВИ НЕ УСПЯ.БЕШЕ ДОСТА СМЕШНО ДА ГЛЕДАШ КАК ГОЛЕМИ ХОРА-ПРОФЕСИОНАЛИСТИ СЕ КАРАТ КОЙ ПАЦИЕНТ НА КОЙ Е ИЛИ ПО СКОРО ЩЕ ВЗЕМЕ ПАРИТЕ......

# 62
  • Мнения: 6
Момичета колко струва за екип в Шейново

# 63
  • Мнения: 7 640
Момичета колко струва за екип в Шейново

от 15.11.2007- 800лв на касата, включва всичко- гинеколог, анастезиолог, педиатър.

# 64
  • Мнения: 179
Е,браво,значи под масата ще почнат да взимат двойно  Confused

# 65
  • Мнения: 7 640
Е,браво,значи под масата ще почнат да взимат двойно  Confused

зависи за кой лекар става въпрос, пък и платежоспособността на хората не е неограничена, нали Sunglasses
Половината от сумата вече ще получава гинеколога.

# 66
  • софия
  • Мнения: 257
Е това сигурно ли е , в края на октомври беше само 150 лв за избор на лекар увеличението ми се вижда драстично.

# 67
  • Мнения: 7 640
Е това сигурно ли е , в края на октомври беше само 150 лв за избор на лекар увеличението ми се вижда драстично.
да, но ти както казах включва и обезболяването, преди 150лв, и 400лв от таксата взема гинекологът ти. Преди от таксата той получаваше нула.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 941
Леле, аз като раждах платих само 100 лв. за екип. Моята лекарка дори и лев не ми поиска повече. Сигурно е единствената в Шейново, най-много да има още 2-3ма такива. ooooh! А ЖК също няма да влиза в тази сума, така ли?

# 69
  • Мнения: 48
И ако платиш един път на касата, екипа е задължен да те поеме без други уговорки ли?
И за здравноосигурените ли става дума или не?

# 70
  • Мнения: 7 640
И ако платиш един път на касата, екипа е задължен да те поеме без други уговорки ли?
И за здравноосигурените ли става дума или не?

това е по желание.
А дали си здравно осигурен или не, няма значение, раждането е безплатно за всички.
Какво разбираш без други уговорки?

# 71
  • Мнения: 6 274
Здравейте . Не знам кой ви е казал , че раждането е безплатно . Ако сте гледали предаването "Такъв е животът " , може би ще си спомните за онази циганка (за която м/у другото ми стана жал ) дето се скъса от рев , заради отношението на всички към нея . Помните ли , че мъжът й го накараха да плати 650лв. , защото тя не беше осигурена , и чак когато йм представи вносната бележка от банката пристъпиха към раждане . Та така по въпроса с безплатното раждане .Лека вечер на всички

# 72
  • Мнения: 179
да ама ,ако платиш 800 лв за избор на екип и 280лв за следене на бременността и докторът ти поиска още някой лев,че тези 400 са му малко,къде отива цялата работа  Confused

# 73
  • Мнения: 198
Момичета колко струва за екип в Шейново

от 15.11.2007- 800лв на касата, включва всичко- гинеколог, анастезиолог, педиатър.
Не знам откъде го разбра, това че е 800 лв, като сега сме 14.11.2007 г. и таксата за избор на екип си е 150 лв.

# 74
  • Мнения: 4 053
Здравейте . Не знам кой ви е казал , че раждането е безплатно . Ако сте гледали предаването "Такъв е животът " , може би ще си спомните за онази циганка (за която м/у другото ми стана жал ) дето се скъса от рев , заради отношението на всички към нея . Помните ли , че мъжът й го накараха да плати 650лв. , защото тя не беше осигурена , и чак когато йм представи вносната бележка от банката пристъпиха към раждане . Та така по въпроса с безплатното раждане .Лека вечер на всички

аз твърдя, че раждането е Шейново е безплатно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт