Бебешки храни Селиа

  • 2 609
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Храните са френски - на Лаборатории Селиа

# 16
По препоръка на моята педиатърка опитахме Celia Develop 1 и беба го прие много добре.

В Develop 1 няма ванилия, освен това помага за намаляване на коликите.

# 17
Очарована съм от тези храни. Имахме проблеми с коремчето и се запичахме.От както сме на Селиа сме спокойни и ходим редовно

# 18
  • Мнения: 1 679
Благодаря ви за съветите, мами  Grinning

Много ни харесаха храните на Селиа, даже вече се включихме в рубриката: БЕБЕТА СЕЛИА
  Rolling Eyes  Sunglasses  Laughing

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаря ви за съветите, мами  Grinning

Много ни харесаха храните на Селиа, даже вече се включихме в рубриката: БЕБЕТА СЕЛИА
  Rolling Eyes  Sunglasses  Laughing
А от къде ги купуваш?

# 20
  • Мнения: 1 679
Благодаря ви за съветите, мами  Grinning

Много ни харесаха храните на Селиа, даже вече се включихме в рубриката: БЕБЕТА СЕЛИА
  Rolling Eyes  Sunglasses  Laughing
А от къде ги купуваш?

от аптеката

# 21
Аз използвам АМ CELIA DEVELOP и съм много доволна.

За него разбрах от една моя приятелка, която, въпреки че живее в България, роди и двете си деца във Франция и е запозната с тази марка АМ и храни.

Може би в България все още не е популярно.

Има и доста информация на сайта на храните CELIA.

# 22
Ние сме на 100 дни и кърмата не ни стига. Запекохме се от Фризолака и минахме на Селия. Много го харесва и нямяме вече проблем.

# 23
Аз също съм много доволна от АМ CELIA DEVELOP - първо единичка, после двойката. Бебчо много добре я понася. До тази храна прибегнахме по препоръка на личната лекарка, след като преди това сменихме няколко различни АМ на различни фирми. Но за съжаление не е достатъчно разпространена и не навсякъде се намира.

Общи условия

Активация на акаунт