Бразилско дупе или плосък задник?

  • 16 035
  • 174
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 461
Бразилско дупе............... Mr. Green

# 46
  • Мнения: 397
Бразилското е по-секси особено ако е във вихъра на танца!!! newsm53

# 47
  • Мнения: 2 229
И двете не ми допадат....ама май първото по-скоро...зависи. newsm78

# 48
  • Мнения: 2 631
Цитат
Бразилско. Я развъртете плоско дупе на гореща самба да видим каква ще е гледка, а?
 hahaha Joy Joy Mr. Green
Дупето ми е 90см.  Blush

И на мен ли ми се струва, или не съм погледнала както трябва, но май мъжете само четат темата и нищо не пишат тук  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 697
О, остава и да напиша "плоско"... ooooh! Просто винаги са ми харесвали изпъкналите назад стегнати дупета, т.е. типични бразилски, оформени от много самба и други пламенни активности... Mr. Green

# 50
  • Мнения: 696
аз пък не си представям плоското дупе увиснало, а просто не толкова вирнато и голямо колкото бразилското...
за пореден път се убеждавам как представите ни са различни за всичко...

Виж само резултата от анкетата...  Peace

видях! явно аз съм с грешните представи! дайте снимков материал! ще повторя вота ако трябва!

# 51
  • Мнения: 5 622
изпъкналото дупе е по-хубаво. Бразилско ли, обаче не знам...Аз нямам Бразилски задник, но не ми е и плосък. МОят е в златната среда така да се каже  Whistling

# 52
  • Мнения: 4 451
Бразилско Peace

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Бразилско....естествено. Отвсякъде погледнато е по-секси вариант, въпреки че много трудно се докарва красиво, стегнато, вдигнато дупе, в сравнение с уж кльощави краци пък с луфт и мятаща се кожа. Абе...важното е да е стегнато и да изглежда женствено.(охххх....мечти)

# 54
  • Мнения: 2 498
И аз съм за бразилското-кръглите форми са по-женствени  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 1 621
Бразилското дупе е по-секси от плоското. Peace

# 56
  • Мнения: 5 362
Бразилско Peace

# 57
  • в къщи
  • Мнения: 467
Бразилското дупе е по-секси от плоското. Peace
   Подкрепям Peace.

# 58
  • Мнения: 13 512
Бразилското. В Бразилия и манекените/куклите/ по витрините на магазините са с такива дупета...чак смешно ти става ,някои са даге като топки Laughing

# 59
  • Мнения: 595
Бразилското дупе запазена марка ли е? Party Party Party Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт