Гад мизерна...

  • 6 638
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Тая жена за да започне да се държи така, значи има причина. Не казвам, че е основателна. Но щом преди не е била такава. Може пък и той да е причината - с нещо  newsm78 без да е разбрал. Но каквото и да е станало, бой няма да помогне. От разказа на all стигам до извода, че тази жена не иска просто да го зареже (мъжа си) или да му изневери...тя го МРАЗИ, изпълнена е със злоба и иска да го смачка  Sick . Ако  иска деа се разделят не е това начина, може просто да го напусне. Но нейната цел е друга.
И моят съвет е, човекът да се опита да разбере аджеба какво става! Ако преди са имали нормални отношения и изведнъж такава злоба и омраза...не може без причина  Thinking

# 16
  • Мнения: 3 216
Според мен трябва да бяга надалеч от тази жена.

# 17
  • Мнения: 136
За едното отмъщение може да ти дойдат гениални идеи и тук не ги разбираме,защото не ни се е налагало и Слава Богу!
Никой човек (не само тази жена), не би правил такива странности ей-така,без причинно.
За да бъдем обективни ,ще ни трябва другата гледна точка.

иначе интересна история в която не вярвам

# 18
  • Мнения: 2 006
Аз пък си мисля, че жената е жестоко озлобена и разбира се първо трябва да се търси причината преди да се стига до крайни мерки като бой #CrazyЕстествено не я оправдавам, но господинчото  както не пие и не пуши,  и изглежда смирен-така може и да е пълната противоположност на образа си в обществото и пред приятелите си!
Историите винаги имат две страни и няколко гледни точки, затова и не ние сме хората, които могат да обсъждат отношенията на това семейство-още повече, че не сме наясно с причините довели жената да такова състояние!

# 19
  • Мнения: 1 425
Аз пък си мисля, че жената е жестоко озлобена и разбира се първо трябва да се търси причината ...
Или наистина е озлобена жената по някаква причина (неясно каква), или има наистина сериозни психиатрични проблеми. Ако е първия случай - само тя може да каже. Ако е втория - само лекар може да помогне (ако изобщо някой може). Аз лично не виждам полза от боя и в двата случая. Така описан случая - бих посъветвал приятеля да се обърне към лекар-психиатър или поне психолог и после да решава според неговото мнение.

# 20
  • Мнения: 677
Изобретателна е била жената..
Харесва ми стилът и!

# 21
  • Мнения: 1 451
Изобретателна е била жената..
Харесва ми стилът и!

Само да не е на мой гръб Wink

# 22
  • Мнения: 595
Е то всичко това не идва без причина..............освен ако жена му не се е разболяла от наследствена психическа болест... ooooh!

# 23
  • Мнения: 545
и аз не вярвам много-много, но... причина може да има, и тя да е заболяване. и тук свършва майтапа - ако е така тежко и горко на всички засегнати. на всички.

еди.

За едното отмъщение може да ти дойдат гениални идеи и тук не ги разбираме,защото не ни се е налагало и Слава Богу!
Никой човек (не само тази жена), не би правил такива странности ей-така,без причинно.
За да бъдем обективни ,ще ни трябва другата гледна точка.

иначе интересна история в която не вярвам

# 24
  • Мнения: 8 917
Не ми изглежда да е много в час тая жена....определено има здравословен психически проблем...нормален човек не би свършил всичко това..... Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 4 406
щом иска да "го скапе", значи нещо се е случило... я дай подробности, крушката винаги си има опашка

# 26
  • Мнения: 15
Вие какъв съвет бихте дали на човека?

Аз също не съм привърженик на насилието.... изхвърляне от къщата като мръсно коте и командировка при майка и е най-доброто решение

# 27
  • Мнения: 112
Подобно поведение по никакъв начин не води до решаването на някакъв проблем - все пак въпросната жена не е поставяла някакъв въпрос за решаване пред мъжа си. Подобни реакции според мен са изключително предмет на психиатрията. Аз само се учудвам как изобщо човека е издържал да не й бие шамарите като е разбрал цялата история, колкото и да си спокоен такова неща си заслужава пердаха. Бих я оправдал само ако е рускиня - те са си такива и искат як бой. Рускиня ли е, между другото?

# 28
  • Мнения: 2 327
Мдам, не сте гледали Войната на семейство Роуз...
Понякога на хората толкова им омръзва ежедневието, че правят какви ли не неща. И обичайно е точно тогава когато уж всичко им е наред... Понякога липсата на проблеми сама по себе си е проблем. До колкото разбирам семейството има добри финансови възможности. На жената не и се налага да работи. Може да и е омръзнало и да се е озлобила... А някои са по-емоционални и си изкарват гнева по този начин.
Идеята ми не е да я оправдвам разбира се. Според мен подобно поведение е инфантилно. Или да вземат да поговорят и да си каже какво има, или всеки по пътя си.

# 29
  • Мнения: 4 473
Почти всеки ден километража на семейната кола отчита пробег между 80 и 200 километра.

 Thinking Thinking Thinking

Няма да кажа нищо ново, ако спомена, че тази жена има проблем. Въпросът е какъв е той?! Във всеки случай поведението и е следствие на нещо. Никой нормален човек не полудява просто ей така.

Общи условия

Активация на акаунт