Гад мизерна...

  • 6 643
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 406
Това ми напомня как моята хазайка във Варна заплашваше мъжа си, че ще го смели от бой  Joy Joy Joy
куче, което лае, не хапе.

# 136
  • Мнения: 1 451
Абе тая не само лаеше, май го беше насмотвала. Беше почти две глави по-висока от него. Накрая след един уикенд, в който си бях в Бургас и се прибрах, него го нямаше...

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Абе тая не само лаеше, май го беше насмотвала. Беше почти две глави по-висока от него. Накрая след един уикенд, в който си бях в Бургас и се прибрах, него го нямаше...


Леле,какво е това чудо?Не жена а женище:-))))

# 138
  • Мнения: 3 886
Абе тая не само лаеше, май го беше насмотвала. Беше почти две глави по-висока от него. Накрая след един уикенд, в който си бях в Бургас и се прибрах, него го нямаше...



да не го е утепала Mr. Green Mr. Green

# 139
може би си има причина,ако пък не значи чува гласове.Такова нещо немога да го разбера.Бой няма да помогне,може би кораб в друга посока.Свършило им е времето заедно.



# 140
  • Мнения: 1 451
Абе тая не само лаеше, май го беше насмотвала. Беше почти две глави по-висока от него. Накрая след един уикенд, в който си бях в Бургас и се прибрах, него го нямаше...

да не го е утепала Mr. Green Mr. Green
Не, само го изгони и се разведе с него. Тоя и беше втория  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 293
Seemore, язък, че си толкоз готин татко, това за боя.. да, разбрах, че не биеш жена си, ма не видях ник'ъв хумор в първото ти мнение, ще си позволя този емотикон:  Sick

# 142
  • Мнения: 4 585
     Добре, че не се е сетила и да говори с майка си по телефона по цял ден.

Общи условия

Активация на акаунт