ламинат или теракот в коридора? или и двете?

  • 7 827
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Wonderland
  • Мнения: 702
За коридора-теракот или гранитогрес, ламината се драска,а коридора е мястото където всички влизат с обувки,още повече,че сега има толкова хубави италянски и испански плочки.Ако е паркет по-добре да е естествен.

# 46
  • Мнения: 3 268
Теракот!Има сто причини да ти го препоръчам,но не ми се пише. Peace

# 47
  • Мнения: 3 818
Ламинат, но това си е мое мнение- имам непоносимост към теракота.
Вкъщи коридорът и кухнята са ламинати- нито се е надраскало, нито се е надуло, с почистването нямам проблеми и изглежда доста по-уютно от теракота.
И не забравяй, че теракота също има живот и се захабява.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 688
вкъщи е с ламинат,харесва ми,тоест не харесвам плочки:)
Взехме някакъв по издръжлив и нито е надраскан,нито нищо,все пак това е коридор всеки влиза там и се събува не се мотае с обувки:)

# 49
  • София
  • Мнения: 3 271
Гранотогрес ( или теракот) - лесно се поддържа  Peace

# 50
  • Мнения: 151
Моят ламинат издържа вече 6 години. Никакви поражения нямам. Не го пазим и щадим никак. Мога с две ръце да кажа, че си е хубаво! Но вече се продават некачествени ламинати  - затова има някои оплаквания.

# 51
  • Мнения: 2 577
Гранотогрес ( или теракот) - лесно се поддържа  Peace

# 52
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ламинат, но аз по принцип не харесвам теракот.

# 53
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ние сме с гранитогрес в коридора, почиства се много лесно и бързо  Simple Smile


За коридора-теракот или гранитогрес, ламината се драска,а коридора е мястото където всички влизат с обувки,още повече,че сега има толкова хубави италянски и испански плочки.Ако е паркет по-добре да е естествен.


 Peace

# 54
  • Мнения: 1 564
Таракот за коридора Peace
======================================================================
Ние сега сме с ламинат,но много съжалявам.В коридора ламината се поддържа трудно-от обувките винаги пада мръсотия.В новия апартамент сложихме теракот в коридора. Peace

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Не харесвам ламинат изобщо Stop Теракота Peace

# 56
  • Мнения: 2 849
За коридор ,определено- теракот .

# 57
Коридора ни е г-образен и затова едната чест е в ламинат, а другата гранитогрес/можеше и теракота но мъжО ми не харесва теракота, щял да внесе студ в къщата/. Пред банята и външната врата, тъй като най-много се мокри е гранитогрес, а останалата част от коридора е ламинат. Ако ти позволява направи го много е хубаво.  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 676
А може и комбинация...  newsm78

# 59
  • Мнения: 5 362
Теракот Peace

Общи условия

Активация на акаунт