ламинат или теракот в коридора? или и двете?

  • 7 822
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 930
Ние сме с гранитогрес в коридора - поддържа се чудесно, и да падне някоя чаша, купа, не съсипва пода. В бебешката сме с ламинат и от колички и камиончета се виждат драскотини.
Все пак в коридора натоварването е най-голямо....преценете  Peace

# 61
  • Мнения: 1 934
И аз съм за теракот Peace. Все пак става дума за коридор,няма да стоите по цял ден там,я! Laughing
И аз мисля трака.

# 62
  • Мнения: 2 266
Теракот-по-лесно се подържа.

# 63
  • Мнения: 655
Ние сме с гранитогрес в коридора - поддържа се чудесно, и да падне някоя чаша, купа, не съсипва пода. В бебешката сме с ламинат и от колички и камиончета се виждат драскотини.
Все пак в коридора натоварването е най-голямо....преценете  Peace


И ние сме така.

# 64
  • Мнения: 84
Теракот, Гранитогрес, Мрамор или мозайка, ламината си е за стаите и то с висок коефициент за натовареност, особено ако често се влиза в стаята.

# 65
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Гранитогрес  Hug
По-здрав е от теракота и се чисти лесно Flutter

# 66
  • Мнения: 3 360
Определено  теракот от тези ,които си предложила.А за гранитогреса се чуват много добри отзиви,така че може и за този вариант да помислиш Wink

# 67
  • Мнения: 6 390
побут  Whistling

# 68
  • Мнения: 216
аз съм за топлото(ест.паркет); така, че в случая ламинат(а,за здравината-кой прави ремонт с тенденцията да не променя нищо до края на живота си?!) Peace

# 69
  • Мнения: 2 926
И ние слагаме гранитогрес в коридора.

# 70
Ламинат, но това си е мое мнение- имам непоносимост към теракота.
Вкъщи коридорът и кухнята са ламинати- нито се е надраскало, нито се е надуло, с почистването нямам проблеми и изглежда доста по-уютно от теракота.
И не забравяй, че теракота също има живот и се захабява.

Напълно поддържам! Нищо му няма на ламината от миенето, нито пък се е издраскал. Ако купиш от най-евтиния ламинат, не знам. Моят е висок клас за помещения със силна натовареност и нищо му няма вече толкова време. Преди него изкъртих теракота, защото се беше захабил и издраскал. Има си качество и качество. С ламинат ми изглежда по-добре и е по-топло.

# 71
  • Мнения: 1 294
Аз съм за теракот.Забелязала съм, че  на ламината му се изтрива текстурата, при натоварени повърхности, каквато е коридора.

Общи условия

Активация на акаунт