Зърнени храни и зеленчуци в пълна хармония!

  • 2 337
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 251
С удоволствие ще направя рецептата за ризото с тиква и елда от миксовете  от зърнени храни и зеленчуци Cereali.

# 31
  • Мнения: 999
Тиква и елда. Обичам всякакви салати и бих експериментирала с различни видове зелени салати.

# 32
  • Мнения: 1 201
Тиква и елда, обожавам елда.

# 33
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
Тиква и елда е страхотен избор!

# 34
  • София
  • Мнения: 3 022
Бих пробвала микса със зелен фасул и ечемик.Може да се ползва като гарнитура или самостоятелно ядене+салата.

# 35
  • Мнения: 1 135
Бих избрала микса от зелен фасул и ечемик за гарнитура към някакво месо - задушено или печено.

# 36
  • Мнения: 8 534
Тиква и елда, бих избрала. Ще използвам комбинацията за гарнитура и супи.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 445
Обичам всички продукти на Bonduelle.

Микс с тиква, добавям като гарнитура към месото.

# 38
  • Русе
  • Мнения: 633
Зелен фасул и ечемик бих ползвала за нашата топла гарнитура към всякакъв вид червено месо.

Тиква и елда, само в крем супа ще се консумира. Тиква не мога да накарам децата да пробват, но в супа я ядат. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 001
Може би крем супа с микс тиква и елда

# 40
  • София
  • Мнения: 574
Зелен фасул и ечемик- ще сложа пилешко месце и разкошш Simple Smile

# 41
  • Мнения: 998
Не съм виждала миксовете досега, но и двата ми звучат много апетитно и ще ги пробвам с някоя от предложените рецепти.

# 42
  • Мнения: 1 260

Тиква и елда е моят избор ,бих го включила в супи или с пиле .Не съм ги срещала тези миксове бих ги опитала с удоволствие.

# 43
  • Мнения: 1 099
Зелен фасул и ечемик - за приготвяне на гарнитура към месно ядене

# 44
  • Мнения: 406
Бих опитала комбинацията   зелен фасул и ечемик.
Може с добавки направя разновидност на ризото с доматен сос, нещо за гарнитура също.
Със сигурност ще опитам рецептата за  пилешки гювеч със зелен фасул и ечемик https://bonduelle.bg/recepta/pileshki-gyuvech-ss-zelen-fasul-i-echemik

Общи условия

Активация на акаунт