Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №2

  • 33 618
  • 748
  •   1
Отговори
  • Другата България
  • Мнения: 37 479
Световноизвестното риалити състезание за професионални готвачи Hell’s Kitchen („Кухнята на Ада“) стартира  в телевизионния ефир на България на 27 февруари 2018 г. по Нова телевизия. Трикратно номинираното за наградата “Еми” британско предаване, на което лице в САЩ е най-популярният готвач в света - Гордън Рамзи, отново е част от програмата на NOVA. Телевизионното зрелище Hell’s Kitchen – формат на ITV Studios, се излъчва в 19 държави по целия свят с над 50 сезона и повече от 700 участници.




Водещ на  Hell’s Kitchen България - шеф Виктор Ангелов


Нашите теми:
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 19 мар 2022, 19:39 от bubanka

# 1
  • София
  • Мнения: 12 459
Благодаря за темата!
На никой  отбор не симпатизирам конкретно.  Харесвам Анелия и Елена от червените, и до някъде Виктория. Другите са супер истерични. От сините фаворит ми е Калоян. Скромно и изпълнително момче.

# 2
  • Мнения: 612
Благодаря за новата тема 🤗
На мен май новият ми фаворит е Артур, след Емо

# 3
  • Мнения: 2 942
Благодаря за темата! Май червените са ми по-симпатични, но… не съм 100% сигурна.

# 4
  • Другата България
  • Мнения: 37 479
Аз нямам предпочитания за момента.
Към отбор.
Имам към участници - Калоян, Артур, Елена и Анелия.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 459
Да, забравих Артур. Харесва ми за сега, изглежда отговорен.

# 6
  • Мнения: 4 144
Общо взето харесваме по-обраните персонажи, ама почти ясно е че те няма да спечелят.

# 7
  • Мнения: 2 652
Харесвам една от жените, която изглежда доста адекватна, но не мога да им запомня там имената.
От мъжете ми допадат Артур и Калоян.

# 8
  • Мнения: 612
На мен Калоян в началото ми харесваше, но напоследък ми стана леко неприятен.. а и в кухнята доста се дъни, надявам се нещата да се преобърнат, беше ми голям симпатяга.

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Симпатизирам на червените от женска солидарност и защото досега доста добре се справяха, въпреки че хвърчеше перушина.

# 10
  • Мнения: 2 942
На мен ми харесва Елена. От мъжете ми е трудно да кажа… Артур, Николай е добър готвач, но си е повярвал твърде много, Калоян ми харесва с дисциплината и желанието си да успее, но май има много да учи. Дано да го прави бързо.

# 11
  • Мнения: 266
Аз лично симпатизирам от червените на Елена, Анелия и Вики. Мариела ми е забавна. От сините симпатизирам на Калоян, Артур и донякъде на Андреа.
П.С. симпатизирах и на Емо и ме беше яд че си тръгна.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 167
От червените единствено Елена. От сините - Калоян.
Останалите ... може и без тях Grinning

# 13
  • Мнения: 4 470
Благодаря за темата!
Гласувах за сините. Фаворити са ми Калоян, Артур и Мартин.

# 14
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 061
Гласувах естествено за червените.Елена,Михаела,Виктория и въобще почти всички допринасят за колорита на отбора,дори и двете селски пръчки.Само Анелия и жената на мъжа да си тръгнат и утре все ми е тая.От синият отбор моето внимание заслужават Андрея,Николай и Артур.Струва ми се че за всички сезони това е най-слабият син отбор.

Общи условия

Активация на акаунт