до кога преварената вода

  • 2 947
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 214
Аз давах до 6 месеца.После продължих с Предела-единствената,на която е указано ,че може да се използва за кърмачета и след това с вода от кана Брита Wink  


# 16
  • Мнения: 3 394
Цитат на: Ellypr
Цитат на: maeva
Зависи дали чешмяната ви вода е хубава.При нас е много гадна и не бих рискувала да давам на детето, без да я преваря.По скоро можеш да даваш трапезна вода/но не минерализирана/.


Права си разбира се, просто нашата е хубава  Wink .


Ох, как ми липсва тая Софийска чешмяна водица...тая тука е отврат, то са филтърни кани, то е преваряване и пак остава...А не ме питайте са кухненските уреди...Дори си купих ютия със специална функция за изчистване от налепите Shocked

# 17
  • Мнения: 2 452
Цитат на: ts
а докога слагахте захар в водата?
ние сме на 4 мес и док казва че има време да я спрем..
вие как сте?


Ако детето ти започне да развива кариеси още в ранно детство, припомни си за захарната водичка която си му давала дълго време. В кърмата (или адаптираното мляко) има абсолютно всичко, от което се нуждае детето, вкл. и въглехидрати.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Преварявах вода до преди месец. Оттогава давам чешмяна, но с кана "Брита", че наистина бургаската вода не е отнай-хубавите.

# 19
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз давам трапезна ПРЕДЕЛА-най слабо минерализирана е,а и задължително я преварявам.Смятам да правя така до първия РД

# 20
Цитат на: ts
а докога слагахте захар в водата?
ние сме на 4 мес и док казва че има време да я спрем..
вие как сте?
                                                                                                       zaharta se slaga na novorodenite za po dobre i barzo iz4istvane na"galtenicata" .v ramkite na 40 dni do 2-a mes trabva da se spre zaharta i da pie 4ista vodi4ka.

# 21
  • Мнения: 2 807
Преварена - до годинка.
След това трапезна (Предела например), минералната не е за препоръчване.
Чешмяна и ние не пием.

# 22
Грешка, захарта е необходима само в началото заради жълтеницата, тъй като спомага на чения дроб да се изчисти по-бързо. Иначе ако питате мен само вреди. Колкото по-бързо го откажеш да пие вода със захар, толкова по-добре. Аз спрях още на първата седмица.

# 23
  • Мнения: 1 038
Ами аз и преварявах вода до годинката,после минахме на минерална,но тя по принцип не пие много вода та понякога си пие и 4ешмяна Wink

# 24
  • Мнения: 1 517
Все още преварявам водата и чат пат давам трапезна

# 25
  • Мнения: 5 539
Аз все още преварявам водата, но следващия път като сменя филтъра на Бритата, ще минем на филтрирана вода

Общи условия

Активация на акаунт