Съгласни ли сте ... ?

  • 1 828
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 765
 Естествено , на мен за какво Ще са ми евентуално... newsm78 И без това искам и кремация след това...ниЩо не искам да остане от тялото ми  , когато основното няма да го има.

# 31
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не, не съм съгласна.Има много случай на "безнадеждни" пациенти който са се възстановявали, имайки  в предвид качеството на по-голямата  част от медиците ни, предпочитам да не съм донор.

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не, не съм съгласна.Има много случай на "безнадеждни" пациенти който са се възстановявали

От смърт ли са се възстановявали?

# 33
  • Мнения: 528
Отговорих с третата опция че още го обмислям,но като се замисля че може евентуално да се спаси някое дете ще ги дамако трябва още сега.Иначе за подвижен никролог на 80 години не Crossing ArmsДето не се знае да ли на другия ден няма да умре.

# 34
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не, не съм съгласна.Има много случай на "безнадеждни" пациенти който са се възстановявали

От смърт ли са се възстановявали?
Става въпрос за дълбока кома например.От смърт трудно ще се върне някой.

# 35
  • Мнения: 4 621
И аз съм "ЗА", но и аз доколкото разбрах само отрицанието се вписва.

И аз мисля така Thinking

# 36
  • Мнения: 214
Отговорих с 3та опция
Но по принцип съм предупредила близките си,че ако стане така да може да се спаси живота на някой млад човек да разписват и да дават.

# 37
  • Мнения: 15 619
Моят отговор го няма.
Да, по принцип съм съгласна, но мисля, че не ставам за донор.

# 38
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Става въпрос за дълбока кома например.

Никой няма да ти вземе органите без съгласието на роднините да ти изключат апарата.
Моя приятелка се събуди след 4 месеца.
Не е имало предложения от лекарите да спрат системите.

...за подвижен никролог на 80 години не Crossing ArmsДето не се знае да ли на другия ден няма да умре.

...а това много ме озадачи.
Ако някой от родителите ти има шанс да поживее още 10-15 години ще откажеш ли трансплантацията със същия мотив?

# 39
  • Мнения: 293
абсолютно съгласна съм да ми използват квото там остане  Laughing, даже искам да ми го пише на личната карта!

аха, пишело в шофьорската книжка, начи ако я взема, и в мойта ще пише!

и това за комата ме озадачи, нима някой предпочита да е в кома, ама да го държат на склад, за всеки случай! (не говоря за близки в кома, пу, да не ми се случва да взимам такова решение, но ако аз съм в кома... ооо, почвам да пиша завещание Simple Smile )

# 40
  • Мнения: 2 849
Трета опция ,но по-скоро съм съгласна да помогна ,ако съм годна за това .

# 41
  • София
  • Мнения: 1 244
Съгласна съм, да.
Само че приеха вече закона, според който изрично се декларира, ако НЕ си съгласен.
Ако не декларираш това, ти ги взимат и точка. Е, освен ако роднините ти не се възпротивят.
Така че анкетата трябва да се поправи.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт