Болница ТОКУДА

  • 218 810
  • 2 154
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
една моя приятелка се интересува имали родилно гинекологично отделение, и дали знаете кои доктори работят там.има ли приеми с талони на зк.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 951
Познавам две,три педиатърки.От  голяма столична болница,които със сигурност са назначени там.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 062
Аз обратното чувам....Че не могат да си намерят специалисти.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 123
Работят с деца и имат родилно отделение-живот и здраве ,аз ще раждам там.Моята лекарка е от МД и заедно с други нейни колеги от там,сега са в Токуда.Другата седмица съм на преглед при нея и ще разкажа ,как стоят нещата.А за специалистите-знам,че са доста добри,особено едната-която ще итговаря за недоносените бебета.Лекарката ми е приятелка на майка ми,близка ни е и не би ми казала да раждам в Токуда,ако другаде щеше да е по-добре.Имала съм проблеми и преди забременяването и една неуспешна бременност,така че не вярвам да ме прати в несигурни ръце.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 951
Повечето от педиатрите(поне за,които се сещам),са от Втора градска болница в София.В б-ца Токуда  са на работа от миналото лято.

# 35
  • Мнения: 831
Здравейте,
писах и по-рано, че ще затварят Правителствена и сега си търся друго място за раждане. Насочила съм се към "Св. София", но ми се искаше да разбера повече и за болницата "Токуда". Ако някоя е раждала там или е чула нещо или пък може да ме насочи къде да прочета, моля помогнете!
Благодарско предварително!

# 36
  • Мнения: 1 544
Едва ли някои е раждал в ,,Токуда,, тъй като днес е откриването и . Моя приятелка ще работи там и до вчера почистваха и подготвяха отделенията за работа. От нея знам ,че болницата е огромна и много хубава.
а за Св. София мога да кажа ,че съм много доволна от отношението ама базата им е под всякъква критика.

# 37
  • Мнения: 9 990
E, kak някой да даде отзиви, след като болницата все още не е заработила с пациенти... Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 2 386
Днес една сестра от ИСУЛ ми разказа,че дъщеря и ще работи там...Китайците не искали да си хабят суперлуксозните плочки и затова ходели с терлички до  шкафчетата,а от там-със специални чехли. ooooh! Crazy newsm78
Също разбрах,че тоалетните са със самозатоплящи се седалки.Кеф.Местя се  Joy Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 10 825

Аз що си мисля, че китайците всъщност са японци  newsm78

# 40
  • Мнения: 5 370
Здравейте,
писах и по-рано, че ще затварят Правителствена и сега си търся друго място за раждане. Насочила съм се към "Св. София", но ми се искаше да разбера повече и за болницата "Токуда". Ако някоя е раждала там или е чула нещо или пък може да ме насочи къде да прочета, моля помогнете!
Благодарско предварително!
Това кой ти го каза??? Аз оня ден говорих с моя гинеколог и такова нещо въобще не ми е споменавал - той работи там? newsm78
Направо ме гръмна.....какво точно разбираш под 'затварят"? Thinking

# 41
  • Мнения: 9 990
И всъщност ходенето с терлички не е за да не си търкат плочките...На много места по света е така...

# 42
  • София
  • Мнения: 2 271
Токуда ще бъде една по-различна от нашите представи болница. Поне така ми разказа кумата ми, която ще работи там.
Всички работещи в болницата задължително ходят на специализации в Япония - кумата ми вече ходи 2 пъти, а е най-обикновен лаборант.
Казват, че ще работи със Здравната каса, но докато не започнат, нищо не се знае със сигурност.

# 43
  • Мнения: 5 622
 Кажете ми координати на болницата, моля  Peace

Четох материал, където споменаваха, че правят диагностика(с някаква апаратура до колкото помня) и искам да се възползвам.

А имат ли сайт? С цени?

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 15:36 от БУБА

# 44
  • Мнения: 2 386
Уф,японци са,разбира се  ooooh!
А за плочките просто се пошегувах... Grinning Истина е,но на всеки е ясно защо така се прави.

Общи условия

Активация на акаунт