Болница ТОКУДА

  • 218 776
  • 2 154
  •   1
Отговори
# 2 145
  • София
  • Мнения: 413
Няма никакъв проблем, даже ако някой се сети конкретен въпрос който го интересува нека го напише, ще попитам!

# 2 146
  • Мнения: 122
Няма никакъв проблем, даже ако някой се сети конкретен въпрос който го интересува нека го напише, ще попитам!

На мен по принцип за багажа ми е най-спешно да знам горе долу какво да накупя. И ако може да попиташ как седят нещата със стайте трябва ли предварително да си запазиш лукс стая или вип? Ще съм ти много благодарна

# 2 147
  • София
  • Мнения: 285
Искам да попитам вече родилите, показаха ли ви в болницата как се къпе, облича, кърми и т.н бебето и достатъчно ли беше, за да се оправяте сами след като се прибрахте в къщи?

# 2 148
  • София
  • Мнения: 23 096
Искам да попитам вече родилите, показаха ли ви в болницата как се къпе, облича, кърми и т.н бебето и достатъчно ли беше, за да се оправяте сами след като се прибрахте в къщи?

Специално за кърменето, каквото и да попиташ - ще ти обяснават и показват колкото пъти е необходимо! За обличането - не са ни показвали, но честно казано аз и не съм се поинтересувала... А къпането, доколкото може да се нарече такова, е миене на бебето под струята на мивка и продължава точно половин минута, което вкъщи няма как да го направиш (изисква се голяма сръчност, все пак акушерките са къпали хиляди бебета, а аз - нито едно!). Иначе всяка сутрин ще те викат на тъй наречената "бебешка визитация" - къпане, грижи да пъпчето, козметика, гимнастика на бебето и това е моментът за задаване на всякакви въпроси!

# 2 149
  • Мнения: 2 231
Момичета тази тема стана безкрайно дълга Mr. Green Я някоя от Вас, на която и предстои да ражда и да се заседява по-дълго в темата да вземе да пусне нова. Не ми пречи това, че излиза в "нови отговори на моите публикации", но вече станаха множко 108 стр. #Crazy
Хайде някоя да се престраши и да пусне "Болница ТОКУДА 2" Hug
Леко бременеене и раждане на всички. Heart Eyes

# 2 150
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз се надах модераторите да се възмутят от това колко километрична стана темата и да пуснат нова, ама на... Сами трябва да се орпавяме!  Crazy

Ето новата темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314341

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 14:23 от Селин

# 2 151
  • Мнения: 2 231
Аз се надах модераторите да се възмутят от това колко километрична стана темата и да пуснат нова, ама на... Сами трябва да се орпавяме!  Crazy

Ето новата темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314341
БРАВО, НАЙ-НАКРАЯ. newsm51 smile3508 newsm51
Понеже няма да се записвам в новата тема (поне засега Mr. Green), да Ви пожелая пак на всички леко бременене и раждане и всичко най най-хубаво. Hug

# 2 152
  • Мнения: 14
Здравейте мацки   незнам каде точно да ви запитам спешно мие.
Аз съм от Бургас и ми се налага със мъжът ми да пътуваме до София на 30юли до болница Токуда.Работата е там че искаме да отседнем във стая или хотел но незнаем каде.
Ако някой може да ме посаветва или предложи нещо давайте.А за тази болница някой да каже нещо.Тръгвам на посоки и незнам какво ще стане.
Много съм ви благодарна ако сте ме прочели.Лек ден на всички

# 2 153
  • София
  • Мнения: 1 433
  bouquet
Хайде и тук да питам за всеки случай Laughing Laughing
Колко е последно секциото в Токуда?
Знам че е обсъждано, но моя близка е доста притеснена, казали й 1500-секцио, 200-упойка и 500 за бебо newsm78 newsm78
Толкова ли е наистина
Аз родих там миналата година и упойката беше в цената newsm78
Мерси предварително за отговорите  bouquet  bouquet  bouquet

# 2 154
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте мацки   незнам каде точно да ви запитам спешно мие.
Аз съм от Бургас и ми се налага със мъжът ми да пътуваме до София на 30юли до болница Токуда.Работата е там че искаме да отседнем във стая или хотел но незнаем каде.
Ако някой може да ме посаветва или предложи нещо давайте.А за тази болница някой да каже нещо.Тръгвам на посоки и незнам какво ще стане.
Много съм ви благодарна ако сте ме прочели.Лек ден на всички

Абе защо никога не гледате по-горните мнения?!  newsm78 Има вече нова темичка за болницата ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314341

Общи условия

Активация на акаунт