За пристрастията наши, или какво ще се случи, ако ни лишат от тях?

  • 1 689
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 733
Сега като видях една тема от един автор немога да си премълча и ще си призная Grinning Без joro 01 няма как да оцелея, sorry ама трепя подред ако някой се опита да ми отнеме за три дни Mr. Green

# 31
  • Мнения: 53
Не съм пристрастена към нищо.
Има много неща които обичам, обожавам и консумирам в големи количества Simple Smile Но мога да живея и без тях.
В краен случай им намирам заместители Simple Smile

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Май нямам пристрастия. Към нета съм пристрастена главно поради липса на разнообразни занимания. Ако съм заета цял ден или дни наред нямам нет, после даже не ми се сяда на компютъра.

# 33
  • Мнения: 2 070
Напоследък си мисля, че единствената ми силна зависимост е към детето. Или поне се увеличи с времето, докато беше бебе не беше така, откакто е едно тъкова съзнателно същество, с което мога да си говоря и да се забавлявам и да уча на разни неща - все повече имам нужда от нея. Е, не съм от тия обсебващите майки, напротив, искам си и време за мен и лично пространство, но ако трябва да слагам нещата на кантар - ако ме лишат от разни неща като дете, форум, секс, шоколад и подобни, най-тежко ще ми е за нея. И аз си мислех, че съм пристрастена към форума, обаче в момента, в който съм заета с друго интересно не ми липсва, по-скоро с форума замествам липсата на социални контакти, които доста се минимизираха с времето и детето.

# 34
  • Мнения: 2 040
Цигари не пуша, кафе не пия, шоколад ако НЕВИЖДАМ - не ям, нет като има и знам че мога да вляза във форума по всяко време, но имам някаква работа - няма и да се сетя, но ако нямам нет - е тогава нервата ме почва .. всичко което ми се прави е свързано малко или много с него ..  Wink

# 35
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Кафе. Но 3 дена ще издържа.
Иначе цигари почти не употребявам, шоколад със седмици не се сещам да ям ( при положение, че в хладилника в момента има 9 шоколада и 2 кутии шок. бонбони- неразпечатани), без форум определено мога да живея и то доста дълго време, без книга ще ми е трудно.
Сетих се- без слънчеви очила не мога. Факт! Ако ме оставят без слънчеви очила 3 дена, това за мен ще значи домашен арест, няма да си подам носа навън. И без блясъка си за устни не мога. Crazy
Това е- слънчеви очила и блясък за устни.  bowuu

# 36
  • Мнения: 1 930
Бе и аз да си кажа......
Без кафе, цигари, шоколади- не е проблем - ама никакъв.
Без секс-мога.
Виж обаче ако се е бъгнал компютъра или няма нет много ми е вкиснато.
Без топла вода също немога, хващат ме бесните тогава  Twisted Evil

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нямам големи пси отклонения, че да не мога да се справя с тях...
В киселото мляко е истината  Flutter

# 38
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Хм, ами като се замисля май кафето ми е най-голямата страст Blush Ама 100% арабика, ароматно и с мляко Mr. Green
Шоколад много обичам, но съм изкарвала и поседмица без да се присетя за него Whistling
Виж форума ми е голяма слабост- но съм изкарвала по 3-4 дни без него Blush
Секс - 3 дни се изкарва, че и повече  hahaha

# 39
  • София
  • Мнения: 1 638
1. Без мъжа - успокоява ме най-добре, при липсата на 2,3,4 -  трябва на някого да се навикам, все пак
2. Без топла вода и нормално място за къпане(повече от 24 часа не издържам)
3. Без интернет, форум -  издържам около 2 дена и веднъж годишно за 2 седмици на морето (замествам с повечко секс)
4. Кафе, цигари, шоколад, сладолед

# 40
  • Мнения: 2 161
Аз съм една умерена жена,нямам пристрастия.Ако се наложи,отказвам се от всичко.

# 41
  • Мнения: 141
Не мога без дъщеря ми, без Интернет и без шоколад! Но както всички знаем - няма невъзможни неща и всичко е преходно.

# 42
  • Мнения: 1 318
Засега съм пристрастена към:
Кафе, компютъра ми, цигари  Embarassed , банята (просто обожавам да се къпя), шоколада съм го свела до минимум... Май от всичко мога да се откажа без компютъра и банята Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 700
С всичко мога да се разделя, но само за определен период. Най-силно ще ми липсват цигарите, семейството и телефон.

Общи условия

Активация на акаунт