Случвало ли ви се е да получите дежаву?

  • 4 163
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 78
Аз съм сънувала неща които след време ми се случват. Нищо важно, един миг е но е странно.Случвало се е доста често около 10 пъти например, а това което сам санувала се случва след 1-2 години

# 76
обяснението на думата дежаву според науката е когато мозака мисли преди преди да се е случило самото деиствие

# 77
  • Мнения: 745
Случавало ми се е. Много е странно усещането, а аз си мислех че нещо не съм добре  Whistling

# 78
  • Мнения: 1 063
Случвало ми се е да,ама не съм казвала на никой до сега,защото все съм си мислела,че нещо не съм у ред.Ама явно съм Laughing,щом има и други.

 smile3521
Често ми се случва и след това се чувствам объркана и изплашена.

# 79
  • Мнения: 636
Това е трик на мозъка, има си медицинско обяснение. Даже си спомням, че го обясняваха по някаква схема в научнопопулярно предаване.

# 80
  • Мнения: 9 095
на мен много често ми се случва, понякога се хващам да мисля за местата, където отиваме за първи път, как ще изглеждат и си мисля че е затова, ама разбрах и се убедих вече че на втория етаж е проблема Joy, по- зле ще става ли, някой има ли инфо?

# 81
  • Мнения: 4 406
вчера за пак ми се случи- четях мнение в една друга тема и ми беше много познато, знаех как ще завърши поста...100 % съм сигурна, че съм го чела преди!!!
преди време четох, че това явление е свързано с еволюцията на света, която се повтаря - от създаването на слънчевата система до гибелта й по абсолютно еднакъв начин и понякога хората имат проблясъци от "предния път"

# 82
  • Мнения: 655
Случвало ми се е. Дори веднъж ми се случи да получа дежаву и да си "спомня" (не е най-точната дума), че този момент ми се случва за пореден път в живота ми, а не е така. Не знам дали го обясних така че да ме разберете - нещо като серия от "дежавута" за един и същ момент от живота ми. Да ви кажа в такива моменти малко се стряскам. Shocked

# 83
Да, много е странно.....
Случвало ми се е и да сънувам неща, които после ми се случват....

# 84
  • Мнения: 1 370
Случва ми се и то доста често

# 85
  • Мнения: 2 677
Отдавна не ми се е случвало. Като изключим първия път, когато бях доста стресната , усещането е доста странно и приятно .

# 86
  • Мнения: 6 461
Не да го сънувам,а просто имам чувството,че вече се е случвало...не мога да го обясня.На теб явно не ти се е случвало  Wink
Да случвало ми се е.
Да, ама си викам сигурно не съм със всичкия си в такива моменти..... Crazy

# 87
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Случва ми се, последното е от вчера Crazy

# 88
  • Мнения: 2 254
Доста често.
Като дете не знаех въобще че се нарича така това чудо. Винаги се чувствам много странно през няколкото секунди  на него усещане.Впечатли ме моментът в "Матрицата"  с дежаву-то
   

# 89
  • Мнения: 3 491
Не ми се е случвало.

Общи условия

Активация на акаунт