Да я уча ли на залъгалка и как да пие от шише

  • 1 009
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 039
Уффф  Tired моят син пие от шише като се наложи(умишлено го научих още в началото на 2 месец с изцедена кърма),ама за залъгалка и дума не може да става -плюнчи я,дъвче я и я плюе с погнусена изкривена физиономия  Crazy И аз съм неуморния беберон,ама чак заболява от цокня  baby_neutral!Мъчи се и палеца да прилапа,ама не може да го раздели от другите пръсти,тъпче юмрук в устата и нервно приквичава от яд,че не може да го напъха  hahaha
Изобщо иска всичко да прилапа,ближе и лигави  Joy

# 16
  • Мнения: 3 092
Тъй като е много бавен метода с лъжичка , а за чашка още ни е рано -страх ме е да не се задави, иска ми се да изчакам поне месец преди да опитам  Thinking ми дадоха съвет да ползвам анатомичния биберон на Чико , който много напомня формата на гърда -така го обясних че не знам дали се сетихте.Ставал и на Авентски шишета.
Близо до нас има магазин на Чико и ще отида да видя има ли го , но там продавачките са адски нелюбезни и не знам дали ще искат да го сложат на Авентско шише -те и такива продават newsm78Ще пиша дали съм постигнала резултат .Дано успея Praynig
За ето това шише става въпрос.Моля ако някой го е ползвал нека каже как е http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1287

# 17
  • Мнения: 4 970
Вили,както ти казах аз имам това шише.То стандартно е с кау4уков биберон.Купувала съм  и силиконови,но предпо4ита кау4ука..Шишето е без зна4ение- аз слагам 4иковските биби н а авентските шишета.Едва ли ще  ти наравят демонстрация в магазина,защото шишертата на авент са заПЕ4атани,както и 4иковските биби.Купи си само биби   и ги сложи на авнтските шишета.(продават ги и в аптеката с/у фантастико Peace)
Кажете ми какви са тия 4ашки,с които пиете? newsm78Може ли да ги покажете на снимка Praynig

Общи условия

Активация на акаунт