Бисквитен въпрос?

  • 6 672
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 927
Цитат на: Valery
Леле ти си направила бисквитено царство. Кажете после кои са ви любими.


Да докладвам:
претърпях лек провал с бисквитите на Победа: интереса на беба към тях е по-скоро към дупките им. Муша си пръстите вътре, отхапва 1-2 парченца и веднага след това се опитва да си я напъха цялата в устата Sign Exclamation
Другите бисквити понеже нямат дупка веднага биват натъпквани в устата и така успя пак да се задави......
Иначе на вкус са ОК, само сините имат доста силен аромат, май на ванилия.....

За сега беба се очертава фен на солетите - тях ги ръфа много качествено Simple Smile

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз вместо солети дълго време давах гризини, понеже са по-дебели и по не може да си ги навре от раз целите.

# 32
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: Taneto


Да докладвам:
претърпях лек провал с бисквитите на Победа: интереса на беба към тях е по-скоро към дупките им. Муша си пръстите вътре, отхапва 1-2 парченца и веднага след това се опитва да си я напъха цялата в устата Sign Exclamation

Е жалко, че не ги харесвате  Sad  Моя Бобо за сега тъпче вичко, кето му се даде: бисквити, зрънчо, солети. Добро прасенце  Laughing

# 33
  • Мнения: 3 379
Аз давам на Гого едни Gullen, безглутенови. Напоследък майка ми му ги мачка с кърма след като стане от сън следобед и той яде с голям кеф, а също и така му давам на големи парченца да се уче да дъвче. Купих ги от аптеката на Лечител. Лесно се тронят и не ме е страх че ще се задави, макар че е възможно де и го наблюдавам.

# 34
  • Мнения: 113
Предпочитаме бисквитите Плазмон. Тъй като са специално създадени за бебета, предполагам, че няма особено вредни съставки. Mr. Green  Добавям ги вечер в млякото. Ако сметнеш, че няма опасност да се задави, можеш да му даваш да си ги гризе самичко. Всичко добро! thumbsup

# 35
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
А ние през уикенда направихме домашни курабии с майка ми и сега Крис гризка от тях. Имат и яйца и захар, но са много вкусни, а юнака е вече голям. Даже му давах и предварително накиснати с кисело мляко.

# 36
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичета, а не стават ли обикновените бисквити. Синът ми беше с алергия и алерголожката ми беше казала да давам само обикновени бисквити и домашен сухар от бял заводски хляб. До колкото разбрах това че има яйца не е от толкова голямо значение - важно е да няма подобрители , а във всички уж пълнозърнести изделия има подобрители и набухватели които са доста по вредни и алергизиращи.Не знам дали съм права...но правех каквото ми кажеха за Коки и нещата бяха наред. Между другото яйцата които се използват в сладкарството са пастьоризирани и на прах така че не са толкова опасни. Но доколкото си спомням в обикновените бисквити няма яйца и не са скъпи. Бисквитите не внасят в организма нещо важно така че децата не се нуждаят от разнообразие. Могат да се сменят със солетки- обикновени- а ако знаете каква готена попара става от солети...мммм Grinning

# 37
  • Мнения: 3 927
Цитат на: yosarian
Бисквитите не внасят в организма нещо важно така че децата не се нуждаят от разнообразие.


да, но с тях се учи дъвкането......с попара няма как да стане Wink

# 38
Здравейте,
за жалост моето посещение на този сайт е закъсняло, но все пак съм тук!

имам следната информация относно Бисквитите Хогаренас!:
монокалциум фосфат - вещество, което е:
1. Познато още като Е341
2.Опасно е за здравето!
3.Предизвиква смущения на стомашно-чревния тракт

калоричността на тези бисквити е прекалено голяма за диетични бисквити: над 400 (не помня точно колко!)

Литература:
http://www.rodnoverije.com/food/foodadditives.html
http://www.rodnoverije.com/food/foodadditives.html#20

# 39
  • София
  • Мнения: 6 743
А пробвали ли сте с детските бисквити "Cicibebe" на "ETI" - струват 1,30 и са доста в пликчето,само,че са малки .Много лесно се разтварят в мляко (дори и студено).Има натурални и с банан !

Последна редакция: чт, 20 окт 2005, 10:49 от Дамаянти

# 40
  • Мнения: 843
А пробвали ли сте с детските бисквити "Cicibebe" на "ETI" - струват 1,30 и са доста в пликчето,само,че са малки .Много лесно се разтварят в мляко (дори и студено).Има натурални и с банан !


  Само да попитам, мила... понеже са ни връстничета по месеци децата...  Ти даваш ли вече от тях на бебче, много ми се иска да започна,  за разнообразие на менюто.
Благодаря ти за инфото:-))/ И за новата тема в Отчетни/

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз ги слагам в млякото,откакто въведох глутена на навършени 7 месеца.Иначе за закуска давам зелено Ревю

# 42
  • Мнения: 1 427
Аз давам от две седмици бисквити "Закуска".Слагам ги в кисела или ги смесвам с пасиран плод и мляко.Йоана много ги харесва и няма някакъв проблем след приема им.

# 43
  • Монреал
  • Мнения: 631
Аз давам от две седмици бисквити "Закуска".Слагам ги в кисела или ги смесвам с пасиран плод и мляко.Йоана много ги харесва и няма някакъв проблем след приема им.
И за така, само че от преди месец и нещо. Ядем и от най най-обикновените бисквити.

# 44
  • Мнения: 3 537
Яде бисквити Закуска и от тези какаовите Закуска съм му давала в млякото или нишестето примерно.Иначе за гризкане така му давам обикновенни бисквити на Победа,но от тези дебелите,още от навремето дето са си ,в продрачен целофан със сини шарки. Тези бисквити на много малко места ги продаваш обаче,и затова като намеря и си вземам няколко пакетчета иначе на пазара са се навъдили  100 веда обикновени бисквити,но все са тънки и лесно се чупат,пробвала съм,но ме е страх да не се задави.

Общи условия

Активация на акаунт