СИЛИСТРА -2

  • 22 846
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 527
Eeee, има жени реват за силикон, пък ти се оплакваш! Mr. Green

# 241
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Eeee, има жени реват за силикон, пък ти се оплакваш! Mr. Green
Joy ей, голям си образ  Joyhahaha . Айде де аз оплюта не оплюта не се скатавам пък вий се скрихте нещо. Кога ша си брулнем срещичката, че вече се оглеждам като гърмян заек да не ме разконспирирате зад някой ъгъл със зелената жилетка  Mr. Green

# 242
  • Мнения: 2 274
Айде да се покажа, да не се крия  Twisted Evil!
  Да ви се похваля: мойто чаве спечели награда от списание БЕБЕ в категория Любими бебешки снимки! Много се кефя  Mr. Green! То аз си знам, че мойто цигане най-убоуту, ама друго си е като имаш и потвърждение  Joy!
  Шонке, що си са оплюла? Да не е от стрес, че ще живееш със свекитата  hahaha?
  Дръжте се, мацкиии, още само 2 месеца и идваааааааам  Party Laughing! Започвам да броя дните  Wink!
   Хайде, лека ви нощ   bouquet!

# 243
  • Мнения: 616
Здравейте и от мен .
Аз пак бях  бях в болницата вече станах като инвентар там та затова ме нямаше в ефира радвам се че ви е сте добре като изключим разбира се " силиконовите" придатъци на корнишонка.

# 244
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
benighted  ама си ми скромна душата  Joy. Ми то момчето ви верно е много готино, с тия сини очета как да не му се радва човек, заслужено си е спечелило. Нали си има и силистрнско генче имах си аз да не е хубав  Mr. Green. хайде честито за приза   bouquet.
...
  Шонке, що си са оплюла? Да не е от стрес, че ще живееш със свекитата  hahaha?
 ...
Ааааа, виж сия много ти е смешно на теб нали за мой гръб  newsm12. майтапа на страна ама от стреса си е. Аз съм свикнала да съм си сама домакиня и цялата галамация покрай местенето ми дойде в повечко пък и бях грипава нещо и то съвсем се оплеска работата. Иначе мойто свеки е добричко, ама не мислим да се задържаме . Много упорито си търсим място да купим и дано скоро ни огрее. ...Иначе чакаме те да се запознаем наживо след два месеца.
Кирова какво става с теб бе мила, защо пак в болница нещо не е наред ли или заради кръвното дето беше писла преди. Не се предавай още малко остана.
да ви кажа една смешка. Една моя роднина луда глава  Joy вече с бебче на 6 месеца ама не се бяхме засичали с нея от как беше в 8 месец. тогава се беше заоплаквала, че нещо много тежко вдигала и искали да я вземат в болницата че имала контракции. Въобще притенена горката, че бебето било много малко, корема бил един такъв мижав пък тя чака момче и въобще ако вземе та роди някоя седмица преди термина незне какво ще го прави това малкото бебе. та срещам се с нея и тя бърза да ми каже какво е станало с нейните притеснения относно малкото бебе. Все пак отраяла до термина и почнала да разжда в петък 13  Joy бебето уж било вече около 3 ,500 и след първо естествено раждене решили пак естествено. След 3 часа се родил един 4,650  57 сантиметров мъж  newsm62 най-голямото бебе от доста време насам родено в нашето Аг. Та после едни снимки едно чудо, че сума време бебето било на показ на витрината на бай Енчо.  Joy hahaha. Та такива ми ти работи, ама много смешно ми стана, че тя такава скица и бъбривка като мен като се сетих как се вайкаше, че корема и бебето били малки, като чух колко се родил направо облещих ей такива очи  #Crazy. Всъщност повода да се сетя за нея освен голямото бебе и това, че то наистина е родено в петък 13 и днес  петък 13 то става на 6 месеца.  Mr. Green Щастливо бебе. Айде стига съм ви занимавала с глупости. Лека вечер ви пожелавам и ако някой се навие все пак на среща да свирка аз вече всеки ден към 10,30 съм на барчето до Мимег на раздумка с една позната мама. Чао за сега.

# 245
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Oле какви сте несериозни или много миткате или и аз незнам ...  Mr. Green. Какво се спотаихте пък сега ша са срещаме ли или няма да се срещаме. То май по-скоро ще се видим с подвизаващите се силистренки от другите градове отколкото тия дето си живеем още в наше село  Joy. Айде де..........   bouquet

# 246
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Здравейте бъдещи и настоящи майчета  Hug

След няколко дни ще дойда в командировка в прекрасния ви град   bouquet. Ще бъда придружена от двама чужденци, които са за първи път в България и бих искала да останат по възможност само с хубави впечатления. В тази връзка разчитам на вашата помощ да ми препоръчате или насочите:
- какво да видим/разгледаме в града и околността   newsm78
- къде да отидем да хапнем - интересуват ме основно добри ресторанти с меню на английски език /хубаво би било ако има такъв ресторант и с традиционна БГ кухна/  newsm78
- къде може да намерим голям супермаркет  newsm78
- и накрая, но не на последно място, ме интересува да ме насочите към бебешки магазини  Mr. Green/ може и с детски дрешки/ от който сте останали доволни - не мога да се върна без подарък за малкото ми съкровище  newsm32 , и евентуално  Blush за  магазин, където мога да открия хубави мъжки спортни дрехи  newsm78

Май питанките станаха доста  Blush , на искренно разчитам на вашата помощ   bouquet

За да не ви товаря темичката, ако решите да споделите някакво инфо направо пишете на ЛС

 smile3525 smile3525   smile3525

# 247
  • Мнения: 44
Привет от Силистра lucyl30.Като гледам май съм най свободната днес и ще се помъча да ти стана ГИД.Имаме хубаве месност-Крепоста,от нея се вижда целият град и е забележителност.Дунавската ни градина е чудестна с разкопките,развлеченията и алейте.Имаме и музей 2 на брой който за съжаление скоро не съм посещавала.За хапването малко ми е трудно,но ще опитам-Стара къща,хотелДръстър.Голям супер имаме само един -Хмелницки който се намира още в началото на  нашият град като идваш от Добрич.Имаме и по-малки пак на самооблужване.Бебешки магазини имаме доста ,аз си пазаря от Щастливо бебе малка магазинче,но евтино и добре обслужена.Надявам се да съм ти била полезна поне малко.Приятен престой в Силистра. newsm10

# 248
  • Мнения: 133
Здравейте!  Отдавна не съм се включвала, но няма нищо ново или интересно при нас.Всичко си върви по старому и ме е налегнала една пролетна умора ли що ли....? Дай ми само да се шляя и размотавам. В тази връзка ето как се поразведрихме в събота: Сашко с тати
и   Бубито с мама Ние сме на предната-синята количка
А Борко мога да ви го представя в две фази:   фаза1   и   фаза 2

Чао и лек ден!  bouquet

# 249
  • Мнения: 2 274
Хмммм  Thinking! А бе, Хелла, много си ми позната по физиономия  newsm78! Ама то в нашия голяяяяяяяям град май всички по-малки познават по-големите  hahaha! А и като се има предвид, че съм страшен физиономист...  ooooh!!

# 250
  • Мнения: 133
Хмммм  Thinking!   А и като се има предвид, че съм страшен физиономист...  ooooh!!
За разлика от мен. Аз съм много зле с физиономиите и съм изпадала в много неудобни ситуации заради това, но ... какво да направя, не зависи от мен. Често ми се случва да срещна някого, да се поздравим, да говорим и накарая мъжа ми като ме пита кой беше този или тази, аз -  Shocked newsm78 Така си е - просто не помня фисиономии.
Ама аз за първи път ли пускам снимка тука newsm78 Може, може, не си спомням. Явно съм се крила Mr. Green

# 251
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
lucyl30, Краси много добре ти е отговорила гледам. Аз само ще допълня за детските магазини нещо. Значи "Щастливо бебе" е the best от към обслужване, цени и най вече компетентни съвети на продавачката (собственичката), но там няма голям избор на дрешки за съжаление понеже магазинчето е  малко. Магази Яворина мисля е доста добре зареден и има неща за всеки джоб намира се точно до Поликлиниката. Иначе като търгнеш към пазара (закрития пазар има поне два магазина дето има също интересни дрешки особенно този от дясно на улицата "Владиана" се казва магазинчето. Аз само за магазини за дрехи те ориентирах пък ти може и друго да искаш  Joy. За другите неща мога да помисля да пиша утре, но  също за съжаление поради големия наплив на румънци цените в Сс се вдигнаха доста и незнам дали ще намериш нещо изгодно за мъж ти  Mr. Green.
Краси ние с теб значи сме фенки на Катя и нейното магазинче  Joy. А аз определено правя пътека там по няколко пъти на ден, че майка ми живее на две крачки от там а ние понеже редовно висим в двора на близкото детско отделение и затова миткосвам за щяло и нещяло до Катя.
Айде лека ви нощ   bouquet

# 252
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте, мамчета-съгражданки!
Да ви се похваля нас ни кръстиха в православната църква на Палермо и сме християнчета вече!
http://good-times.webshots.com/album/558761449tYvEfD
Исках само да ви питам дали сред марките адаптирани млека ви е попаднала марката Mellin?
Ние ще си идваме вероятно от средата на юли до средата на август и се чудя дали ще се наложи там да сменим млекото ако не намерим това, което ползвам сега.
Приятна неделя! Нямам таърпение да си дойда и да хукна из приятния ни чист и спокоен град и из красивия ни парк, да ударя по не знам колко си кафета и безалкохолни на ден на барчетата пред Златна и да се видя с много любими ми хора.

# 253
  • Мнения: 2 274
Milix, честито ти християнче   bouquet! Да ти е жива и здрава малката сладуранка! Много е красива, пу пу   bouquet!

# 254
  • Мнения: 616
Здравейте  и от мен аз ви чета но не пиша много че правим ремонт в къщи и е един малък ад който не знам как ще оправя че корема ми много порасна  вече,а докато свършат сигурно ще веза и в деветия.
Честито християнче на milix и да ти кажа аз малко съм се отдалечила от млеката но мисля че такова в при нас няма да намериш ,но дано се включат и мамите дето още ползват мляко.

Общи условия

Активация на акаунт