Гласувайте за "Златна Кукувица"

  • 4 575
  • 138
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 457
Докато се изЯсни положението с тази номинация, гласувам за двама човека - единия от положителна гледна точка, а другия от отрицателна  Crazy Mr. Green

# 61
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Сексито, естественически!

# 62
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ето един глас и от мен!

# 63
  • Мнения: 3 447
Последно - положителна или отрицателна е? Казвайте, да си изтегля гласа, ако трябва  newsm78

# 64
  • Мнения: 1 455
Гласувах!

# 65
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пък много внимателно изчетох и четирите страници, е, не ми стана никак ясно за какво е номинацията. Това има ли връзка с провокатор или не? Казвайте бързо за да гласувам! Crossing Arms

# 66
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък много внимателно изчетох и четирите страници, е, не ми стана никак ясно за какво е номинацията. Това има ли връзка с провокатор или не? Казвайте бързо за да гласувам! Crossing Arms

Според мен, ти си един от големине провокатори тук  Peace

# 67
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пък много внимателно изчетох и четирите страници, е, не ми стана никак ясно за какво е номинацията. Това има ли връзка с провокатор или не? Казвайте бързо за да гласувам! Crossing Arms

Според мен, ти си един от големине провокатори тук  Peace

Е, кротнах малко, де, признай си. Спомням си как ми направи веднъж забележка, но много тактично, както и сега. Peace И що не ме номинира, а Mr. Green?

Айде казвайте, този, който прави номинациите и този който пусна темата. Чакам Crossing Arms

# 68
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък много внимателно изчетох и четирите страници, е, не ми стана никак ясно за какво е номинацията. Това има ли връзка с провокатор или не? Казвайте бързо за да гласувам! Crossing Arms

Според мен, ти си един от големине провокатори тук  Peace

Е, кротнах малко, де, признай си. Спомням си как ми направи веднъж забележка, но много тактично, както и сега. Peace И що не ме номинира, а Mr. Green?

Айде казвайте, този, който прави номинациите и този който пусна темата. Чакам Crossing Arms

Хи-хи......явно си се кротнала, щото не се сетих за тебе тогава.........изникна ми Жоро

# 69
  • Мнения: 4 806
Изписвам обръщение към вас, скъпи съфорумци, даже и модовете да са несъгласни (или поне част от тях).

Нека приемем тази номинация, като ПОЗИТИВНА.
Сърце не ми дава да приема SAKRI, като негативен образ. Ако приемем, че е негативна номинацията, тогава нейното спечелване миналата година, би се опорочило.
И не на последно място, ако гласуваме негативно, това ще подхранва емоционално носителите на негативните номинации. Ще им дадем повече популярност, отколкото заслужават. Мисля, че точно това не бива да се случва. Все пак това е форум на МАЙКИ и предполага, че добрата линия трябва да е водеща.

Ще се опитам да опиша моята представа за номинацията:
това са образите, които ни развеселяват с разсеяност, положителна емоционалност, значителна доза "детство", което са запазили в себе си, понякога абсурдност, понякога залитане в настроения... Нали виждате, че повечето от номинираните попадат под едно такова описание. Изключвам негативните.

# 70
  • Мнения: 437
я, уцелила съм временната фаворитка без да искам Simple Smile

# 71
  • Мнения: 5 577
Мен едно не ми харесва в таз годишните номинации - като сме тръгнали и аз да кажа.  Crossing Arms

Защо никой не номинира в отрицателната категория (черен Петър)?

Само аз писах там, и някой каза тити.

Пак стана лизгярене, даже ако не бях ревала за тая отрицателна категория нямаше и да я има. Аз си я исках, аз си номинирах, аз и ще си гласувам там май.
Иначе Андините оформления на всичко са перфектни, супер се получи.

Иначе никой гласувал за мен не е писал в тази тема  Thinking , да не би някой служебно да ми надписва гласове? Ей, модератори -  Mr. Green.

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 15:55 от Вергилия

# 72
  • Мнения: 3 091
Асса, благодаря за пояснението. Аз си изтривам гласа.
Не приемам до позитивни и уважавани от всички потребители да се мъдри Гошката и Воден дух. Несериозно ми се струва. Това е моето мнение.

# 73
  • Мнения: 6 155
Мен едно не ми харесва в таз годишните номинации - като сме тръгнали и аз да кажа.  Crossing Arms

Защо никой не номинира в отрицателната категория (черен Петър)?



Аз имам много фаворити за там, но не можах да реша кой да номинирам Thinking
Те всъщност, не заслужават чак такова внимание, че да им пиша имената в номинации и да се гордеят  Whistling Wink

# 74
  • Мнения: 4 806
Блонди, хайде, ако е възможно да изтриеш двамата господа. Ако ли не, тогава всички дами ... никоя от тях не може да се нареди в тази компания.

Бу, ако искаш, дай да направим "Черен Петър" и там да са негативните. Макар, още веднъж подчертавам, че не одобрявам да имаме и една негативна категория.

Общи условия

Активация на акаунт