Запалени по плетенето-2

  • 137 393
  • 297
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 629
Някои са пришити на края, други са при самото плетене. Дръжките на всички са пришити допълнително.

А да сега виждам, че сините цвята са пришити, а жълтите и червените са вплетени

# 106
  • Мнения: 498
http://snimka.bg/album.php?album_id=71621&photo=4

Ето до тук съм стигнала аз. Това е шарката, която изплетох за основата на шапката. Надявам се по-бързо да я завърша, след като приключих с мотива и преплитането на цветовете.

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
да ви се изфукам и аз какво си направих последно;това е чанта:-)
http://new.photos.yahoo.com/adriana_tzenkova/photo/294928803794096265/0
http://new.photos.yahoo.com/adriana_tzenkova/photo/294928803794096128/2

# 108
  • Мнения: 491
Браво! Страхотни работи сте направили!
Luluto, много е готин пуловера! Страшно ме кефят биетата и ластика.
Esprit, няма нужда от пояснения, мила! Не само си личи, че е чанта, ами е и страшно свежарска.
Снежи, ти ми скри топката, момиче! Много професионално! Аз нямам кураж да се захвана с толкова сложна шарка.
При мен много добре се получават нещата. Много бързо напредвам с жилетката. Плета я на дебели куки и вече съм на средата. Много ми спори. 

# 109
  • Мнения: 3 550
Стейси, 10 см са достатъчни за цип.
Много ти благодаря, че се сети за моя въпрос. Най-късият май беше 12 см, ще го купя смело. Той е за един вълнен пуловер, който още е само в плановете ми.

Пуловерът от остатъци приключих и заших. В петък купих копчета. Днес ще оплитам нещичко около вратлето на 1 кука, за да има по-завършен вид. С ценните съвето на firebird по ICQ-то Embarassed вярвам, че ще се справя. на 1 кука ще са и илиците. Пуловерът е от остатъци, нищо особено, но ще го снимам.

Браво на всички майсторки! Особено се възхищавам на чорапите на milf! И благодаря за превода на символите в knitty. Hug

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 11:48 от Steisi

# 110
  • Мнения: 4 629
Есприт, готина ти е чантата

Снежи, червеното ли ти е шарката на шапката. Много е малка снимката и не мога да видя добре  Confused

# 111
  • Мнения: 453
Привет и от мен! Страхотен клуб, страхотни ресурси! Страхотни плетачки най-вече!!!
Интересувам се от нещо за момиченце с преобладаващо розово (това е цвета на щерката).
Тия дни и изплетох едно елементарно пуловерче + шапка. Има по края малко плетено на 1 кука. Т.е. плета и на 1 и на две куки. Бях тръгнала едно супер сложно нещо да и правя на 1 кука, но стана много възлесто и твърдо, не като за бебе, та го разплетох и сътворих това. Има поло и копченца отстрани на рамото.

За щастие нацелих размера. За себе си лесно нацелвам като плета, ама за бебешорчето...

# 112
  • Мнения: 3 550
Момичета, готова съм с пуловера от остатъци (вдъхновена от Лулуто).  Grinning Качих снимки и на два мои пуловера, които открих в гардероба наскоро.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=73468&photo=12

В момента разсъждавам върху един вълнен пуловер/жилетка от овча вълна. Тук една мама каза, че може и да не поиска да го носи хлапето, защото ще му боцка. Таткото твърди, че ще го убеди да го носи, аз само да го изплета.  Joy
Лулуто, много интересни ластици плетеш. Останалите докъде стигнаха?
Снежи, много красива и сложна шарка. А знаеш ли сайт, откъдето могат да се копират такива картинки на коте, зайче, къща и др. например?

# 113
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! Моля Ви помагайте  Praynig Много си харесах това:



Някой може ли да разчете как се плете newsm78

# 114
  • Мнения: 439
Леле каква страхотна тема,а аз чак сега я виждам.Това е моето хоби,плета и на една и на две куки от 5 клас.Момичета страхотни сте!Свалих си книжките и сега ще разглеждам,а имам да чета и първата темичка и после ще се включа.Страхотно,мнооого съм щастлива,че ви открих! Heart Eyes

# 115
  • Мнения: 728
tosita , много красиво наистина, обаче е далеч от моите плечески способности.  Sad Ще чакам някой да го разчете.

# 116
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Мисля, че вертикалните черти са лицеви бримки, хоризонталните - опако
наклонените са кръстосани и там дето е триъгълничето изплиташ 2 бримки заедно и те намаляват
Съотрветно някъде на другия край трябва да наддадеш една бримка
Онова с особената форма май е наддаването
а кръгчето е изглежда там, дето се вижда дупчица
(не съм много сигурна, правя се на Шерклок Холмс, като гледам изплетеното, ако имаше по-голяма снимка на пуловера, щеше да се вижда)
Повече ме смущава формата на плетивото, за да излезе тази яка.
Пробвай с някаква стара прежда да заплетеш 10-15 см.

# 117
  • Мнения: 355
Леле, момичета, вие ми скрихте шапката. Големи чудеса правите, а аз имам чувството, че тъпча само на едно място. Сега ще почвам да свивам за ръкавите. Оказа се, че блузката ще е доста по-голяма от нужния размер и ще е чак за догодина, та затова не ми спори. Нямам стимул.

Снежи, ти не се отказвай, а по-скоро довършвай почнатото, че сега му е времето да го носиш.

Лулуто, пуловерчето е страхотно. Как се плете този ластик?

Стейси, и твоято блузка много ме изкефи. Много оригинално е станала с тези копченца.

А кой освен мен плетеше това пуловерче?



Чантите много ми харесаха, но в тях ми се вижда, че има много тънкости и дори нямам смелост да се захвана с такова нещо.

А чули ли сте, че на мода идват плетени минижупи. Майка ми така каза, но на мен ми е странно. Носили се с клин отдолу. Как ви звучи? Имате ли смелост да се облечете така?




 

# 118
  • Мнения: 491
И аз навсякъде чета, че са супермодерни плетени рокли, поли и туники. Фешън е точно да се носят с клинове.

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 6 454

А кой освен мен плетеше това пуловерче?




 bowuu

Май ми се върти идеята да е без ръкав,че нещо  бодливо ми се струва.Готова съм с предница и гръб,сега плета биетата,но нямам фотоапарат за да покажа.Деклотето ми стана по-остро ,защото сама си нагаждах бримките,трябвало е да свивам по-повече,по на рядко май newsm78

Общи условия

Активация на акаунт