Притеснява ли ви прекаленото "интимничене" на продавачките?

  • 3 399
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
При нас има една дето нарича всички дебели и плешиви мъже над 50 години  "муцка"и веднъж тази същата ми направи забележка да не си свирукам в магазина, че било невъзпитано  Crazy.....а аз свируках на детето......

# 31
  • Мнения: 2 849
Дразня се, я. И като ми говорят на "ти" се дразня (освен ако не съм редовна клиентка и не сме се сприятелили). И оная услужливост, тип "Какво ще обичате" още от вратата ме кара да се обърна и да си изляза  Crossing Arms
И аз так ,някога ги питам дали се познаваме . CrazyНе обичам прекаленото внимание ,нито да са сърдити на целия свят ,че искаш да те обслужат .

# 32
  • Мнения: 9 990
То пък от какво не се дразните...златната среда е трудно достижима...нека се вгледаме в себе си-дали предлагаме за околните това, от което те не се дразнят?Не само за продавачки важи...Ама продавачка явно е нарицателно станало по ред причини...

# 33
  • Мнения: 6 164
Всяка крайност е дразнеща! Peace

# 34
  • Мнения: 5 622

 Не. Не ме дразни. По-добре любезни от колкото дръпнати  Peace

# 35
  • Мнения: 1 520
Да ме притеснява не. Но в определени ситуации ме дразни. особено ако "любезността" идва в магазин, където нито съм редовен и позбнат клиент, нито нищо. В кварталния се радвам на средна любезност, ако не е яхнала метлата жената. Пита за детето,как сме, с по една дума.

# 36
  • Мнения: 8 505
Мда,и двете крайности не са ми приятни.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 856
Дразня се, я. И като ми говорят на "ти" се дразня (освен ако не съм редовна клиентка и не сме се сприятелили).
  издивявам!

# 38
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

 Не. Не ме дразни. По-добре любезни от колкото дръпнати  Peace

Така е! Grinning

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не ми е приятно, че са толкова напористи и прелюбезни. Най-много "обичам' да ме питат: "Какво търсите?". Какво, смятат, че търся, след като съм влязла в магазин за дрехи? Пресен лук?  Shocked

# 40
  • Мнения: 9 990
Аз бих казала-горките продавачки с толкова нервни женорля насреща! hahaha Hug

# 41
  • Мнения: 93
а пък ме ме обвиниха,4е сам откраднала молив за устни,като си бях в България.а аз исках поисках да разгледам няколко цвята.продава4ката като се развика.разревах се от обида.на места няма6 право на избор. Shocked

# 42
  • Мнения: 4 806
стига момичета и момчета...
Не са виновни хората. Ние сме виновни. Защото, как ще реагираме си е лично наше решение. Това, дали ни ядосват или дразнят е нашата реакция. И от това, дето го пише, ще повторя извода - няма угодия.

# 43
  • Мнения: 3 423
Учудвам се, че срещате любезни
продавачки. Според мен си е чиста
случайност да попадне човек на
такива. Обикновено са тъжни и заети.

# 44
  • Мнения: 3 050
Всичко трябва да си има граници-то хубаво да са любезни ма като почнат-"може да пробвате" и разни подобни-то много ясно че мога да пробвам иначе как си мислят те че ще го купя #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт