Той смята, че форумът е причина за разногласията ни...

  • 3 884
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 091
Лили, дано мога да ти помогна - тя и Стрелчето е казала как постигаме баланс. Аз не влизам в Интернет, когато съм в къщи. За мен това е закон. Причината не е мъж ми. По-скоро така си почивам от компа... Цял ден работа в мрежата ми идва малко множко...

# 61
  • София
  • Мнения: 3 421
 В къщи не стоя във форума.
Обаче напоследък като кажа нещо по въпросите за възпитанието на  децата или някоя новост, която съм чула и репликата е : " Ти това пак ли във форума го прочете"(леко иронично). Тук вече аз се дразня, защото в повечето случаи не е така(е понякога е истина, де Wink, но само понякога).

# 62
  • Мнения: 2 700
Не изчетох всичко, но виждам, че вече са те посъветвали да не влизаш във форума в негово присъствие, което подкрепям напълно. Освен това, не дискутирай често с него въпроси от форума или поне не казвай, че идеята ти е дошла от тук.
Лично аз проблеми не съм имала, защото думата "форума" съм споменавала само при градивно предложение във връзка с някакъв семеен проблем. От там нататък разговорите текат без обяснения от къде и защо.
Между другото, може и да си се променила малко Wink, да си станала по-самоуверена, но форумът ти е бил само повода, а не причината  Peace

# 63
  • Мнения: 3 268
Ерика и на мен ми мина това през ума още повече, че по времето на форумската среща би трябвало да съм с него на друг купон(служебен), на който не ми се ходи. Истината е, че с вас ми е по приятно, опитах се да му го обясня, но той като че ли не разбира...За първи път ще си позволя да направя това, което НА МЕН ми е приятно. Не иска да дойде с мен, какво да направя, да си проваля вечерта заради него ли? Егоист ли съм?
Не си егоист разбира се,просто искаш да се забавляваш,а не да стоиш на скучния служебен купон.Но все пак не пренебрегвай мъжа си заради форума,би било глупаво.Ние сме едно виртуално пространство,съпругът ти е до теб от плът и кръв.Гушни го,кажи му че го обичаш и сигурно ще се оправят нещата Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 127
Ако му говориш непрекъснато какво си прочела във форума newsm78 еее няма кой да те трае.Моя като ме попита какво права на компа--аз му отвръщам с изречението--Що питаш ?Чат-пат му кажа нещо но от друг форум-дог.бг и то нещо смешно.Ми говорете си за други неща не за форума---досадно е.

# 65
  • Мнения: 3 861
Ако му говориш непрекъснато какво си прочела във форума newsm78 еее няма кой да те трае.Моя като ме попита какво права на компа--аз му отвръщам с изречението--Що питаш ?Чат-пат му кажа нещо но от друг форум-дог.бг и то нещо смешно.Ми говорете си за други неща не за форума---досадно е.

ами принципно не му говоря почти за форума...

# 66
  • Мнения: 765
 Прав е . Адски е тъпо някой да изглежда така , все едно Ще си изживее  живота прекрасно , стига да има стая с компЮтър . Хората , които са по4ти постопянно  в интернет изглеждат странно  отстрани , сякаШ са си самодостатъ4ни ...Ако претърпяваШ някакви метаморфози заради форума , редно е да са споделени т.е или приобЩаваШ и него , или ограни4аваШ посеЩенията си тук . 4овекът се 4увства излиШен ,успокой го , все пак става въпрос за един форум не е "биг дийл"..

# 67
  • Мнения: 5 362
Ами да, оплаквал се е, че седя твърде много, но не го е назовавал като причина за разногласията ни. Те са ни от друго естество.
И при нас е така.

# 68
  • Мнения: 3 478
Аз не влизам в Интернет, когато съм в къщи. За мен това е закон. Причината не е мъж ми. По-скоро така си почивам от компа... Цял ден работа в мрежата ми идва малко множко...


Аз правя много редки изключения, но действам по същия начин. Просто имам възможност на работа цял ден да кибикам тук Mr. Green и в къщи не ми се налага, пък и наистина нямам време. След 12 часов работен ден, това е последното, което бих направила. Иначе за протокола, случвало се е мъжа ми да направи изказване след като съм коментирала нещо от форума с което той не е съгласен, нооо до твоето дередже не сме я докарвали още Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 6 743
Ние нямаме пререкания относно нета, компа и т.н., кой колко стои.Но да ти кажа аз самата се замислям и понякога си давам почивка точно за да позяпаме филм или да си помълчим интелигентно  Mr. Green
Обаче, като се замисля...по цял ден съм с малкия, с големия учим и т.н.Когато малкият спи, аз гледам да свърша нещо из къщи, а вечер, когато има кой да го погледа поне час, или като си легне  - тогава настъпва моето истинско царство.Сядам спокойно да чета каквото ми душа иска из форума  Grinning
Може би наистина ревнува.Опитай се да го накараш да ти даде конкретни примери с какво си станала "по-лоша".
Има и друго....по край срещите осъществяваш твои желания, които ...може би не си споделяла с него Wink и това наистина го кара да ревнува  Hug  (пеенето имам предвид  Hug , а ти го правиш добре)

# 70
  • Мнения: 11 004
имам възможност на работа цял ден да кибикам тук Mr. Green и в къщи не ми се налага, пък и наистина нямам време. След 12 часов работен ден, това е последното, което бих направила.

 Peace

Досега съм обсъждала само отзивите за колички и бебешки стоки, и феталната морфология. Но веднъж го хванах да чете във форума, добре че не знае кой е Гигилче  Laughing

# 71
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И ние имаме разногласия, но не се отказвам от вас Peace Mr. Green

# 72
  • Мнения: 8 917
Никога форумът не е ставал причина за спор дори Rolling Eyes

# 73
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Недоволствал е, че много кисна във форума, но не е казвал, че съм се променила негативно.

# 74
  • Мнения: 4 733
Понякога удря на подигравки висенето ми във форума, не ме интересува и за мен е смешно да кисне пред някаква игра с часове Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт