Виолета Здравкова-изгонена от мъжа си

  • 4 432
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Ми помня ли къде newsm78

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 397
Информацията е достоверна. Преди месец мой приятел ми каза, че Виолетчето щяла да се развежда.  Цеци Красиморова, с която той се познава, му казала клюката.  Peace

# 17
  • Мнения: 7 186
Да не стане на края не той нея, а тя него да е изгонила от къщи? Че то след брака... не може да не си е направила сметката... Laughing
Скоро Material girl беше в ББ лайв, хич не ми се видя разстроена. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 11 607
Тъкмо се поопознаят и почват да се развеждат Joy

Те се развеждат точно, защотото са се поопознали.....   Grinning Grinning

# 19
  • Мнения: 5 622
Нещо хич не ми се вярва тази работа...Как така изведнъж се развеждат? Те още една торба сол не са изяли заедно както се казва....За какво толкова са намерили да се скарат/ разделят ми е странно.....

Между другото, като я видях в Бб скоро, не ми хареса никак с тзи морковено оранжева коса  Confused (не че преди това ми е харесвала особено...)

# 20
  • Мнения: 888
Бряяяя..пак много се задържаха те  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 924
а аз четох ,че сама си е отишла. Щото друг,по-перспективен  си била намерила:)

# 22
  • Мнения: 6 417
Нещо хич не ми се вярва тази работа...Как така изведнъж се развеждат? Те още една торба сол не са изяли заедно както се казва....За какво толкова са намерили да се скарат/ разделят ми е странно.....

Между другото, като я видях в Бб скоро, не ми хареса никак с тзи морковено оранжева коса  Confused (не че преди това ми е харесвала особено...)


Нещо поувяхнала ми изглеждаш пък и с този страннен цвят на косата newsm78

# 23
  • Мнения: 5 622
Нещо хич не ми се вярва тази работа...Как така изведнъж се развеждат? Те още една торба сол не са изяли заедно както се казва....За какво толкова са намерили да се скарат/ разделят ми е странно.....

Между другото, като я видях в Бб скоро, не ми хареса никак с тзи морковено оранжева коса  Confused (не че преди това ми е харесвала особено...)


Нещо поувяхнала ми изглеждаШ пък и с този страннен цвят на косата newsm78

Аз или Виолета бре?  Laughing

# 24
  • Мнения: 147
Като я гледах в ББ3 не ми се видя като жена пред развод  Thinking , говореше за семейството на Трайчо и как жена му приела Данайа, гладила и дрехите, хранила я, но нито дума не каза за сегашния си мъж ,  както и да е.  Тоя брак много малко издържа около 6 месеца, но съдейки по коментарите- за Виолета това май е много, а какъв PR му удари преди сватбата.  ooooh!

# 25
  • Мнения: 6 417
Абе, Бубо...мислех си за твоята нова прическа и за това как жените променят стила си в определени ситуации и съм объркала. За Виолета става въпрос. Стори ми се поувяхнала една такава. И този цвят-умряла лисица хич не й отива.  Shocked

# 26
  • Мнения: 5 622
Абе, Бубо...мислех си за твоята нова прическа и за това как жените променят стила си в определени ситуации и съм объркала. За Виолета става въпрос. Стори ми се поувяхнала една такава. И този цвят-умряла лисица хич не й отива.  Shocked


Разбрах аз, затова и сложих тази-  Laughing иконка  Mr. Green Майтап да става  Joy

И на мен не ми хареса цвета на Виолета. Някак не и отива на тена и овала на лицето, който междувпрочем е доста специфичен

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Стори ми се поувяхнала една такава. И този цвят-умряла лисица хич не й отива.  Shocked
[/quote]

 Joy Joy Joy hahaha Ще ме побъркате hahaha Откъде ви идват тези сравнения на ума Laughing

# 28
  • Мнения: 6 417
От вътре ни идват  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 176
Ми когато обсъждахме сватбата и или ВИП врадър казах нещо, което се оказа баш така. Беше нещо от сорта, че това е жена, която без значение какво и се случва, винаги, ще съумее да съсипе живота си и на хората около нея".
Това е.

Сега в "Уикенд" пишеше, че казала, че много я ревнувал " криза на средната възраст. Аз съм млада, така, че... "
Нямам коментар.

Общи условия

Активация на акаунт