Може ли да не давам кисел?Може ли да въведа плодово пюре?

  • 1 679
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Не разбрах за закуска ли питаш, колко пъти има АМ в менюто ви и защо имаш АМ само на третия ден?
Става въпрос за следобедното хранене.Нейното меню в момента е:
8.00 - АМ
11.00 - зеленчуково пюре
14.30 - малко каша и АМ, кашата не всеки път
18.00 - АМ
Та въпроса ми е може ли следобяд да редувам : каша, на следващия ден плодово пюре, разбъркано с АМ, а третия ден следобед да давам само АМ?

# 16
  • Мнения: 1 448
Може и всеки ден каша, аз така му давам  Laughing Кисел не съм му правила никога  Crossing Arms

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Гледам, че тук май никой не дава кисел, аз пък съм давала след 8 месец, приготвен с натурално царевично нишесте, вода и плодове, без никаква захар. Пеши си го хапваше с удоволствие, може би защото преобладаваха настъргани или намачкани плодове - харесваше му. Сега вече сме на кухня и яде десертчетата, приготвени там.  Grinning

# 18
  • Мнения: 434
Давам кисел от 3 седмици, редувам един ден ябълкова каша два дена кисел от ябълка - правя го като сваря ябълката, пасирам я след това във водата където е вряла ябълката разбърквам натрално царевично нишесте и след това смесвам. Тити си облизва пръстите - вчера пробвах и с круша, също става добре!

# 19
  • Мнения: 765
 Аз кисел дадох веднъж след 9тият месец и пове4е не бих дала . Давай си  плодове .

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Кисел съм давала няколко пъти и то наскоро, в опитите си да разнообразя точно следобедната закуска. Като по- малка й давах за следобед предимно каши или плодово пюре.

# 21
  • Мнения: 57
Марина обожава всакакви видове кисели. В началото и правих от готовите и само разреждах с вода. След като и се усладиха се развихрих и взех да и правя сама.
Сварявах една камара различни заланчуци на пара, пасирах ги и ги добавях в 1-2с.л. сварено нишисте или грис. Така хем знам какво яде, хем не преобладава химията и нишестето.
Пробвай ако имаш време, бебките много го харесват  Laughing

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=66938

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Кисел не съм давала никога.Предпочитам плодови пюрета ,каша...и други нещица,но вие сте още малки.

# 23
  • Мнения: 226
И аз не съм давала,преди няколко дни пробвах но тя го иэплю

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Сварявах една камара различни заланчуци на пара, пасирах ги и ги добавях в 1-2с.л. сварено нишисте или грис. Така хем знам какво яде, хем не преобладава химията и нишестето.

Зеленчуков кисел?!

Общи условия

Активация на акаунт