Професионални серии за коса - тема 155

  • 62 165
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 965
Не бива да Ви притеснява какъв е срока. Аз преди време установих, че повечето козметики за коса (най-вече маски) нямат упоменат срок и това е нормално. Ползвайте спокойно Simple Smile.

# 736
  • Мнения: 754
Не бива да Ви притеснява какъв е срока. Аз преди време установих, че повечето козметики за коса (най-вече маски) нямат упоменат срок и това е нормално. Ползвайте спокойно Simple Smile.

Благодаря, размислих се дали да не го върна, но явно щом на етикета е 2024г. Явно 21 г. това е дата на партидата и срока е 3 г.

# 737
  • Мнения: 3 965
Аз бях много учудена, но се приема, че нямат срок (единственото е щом се отворят да се ползват).

# 738
  • Мнения: 301
На нито един от продуктите, които купувам от професионалните серии няма срок на годност. Скоро си купувах един лак за коса от дрогерия и пак нямаше.

# 739
  • Мнения: 754
Да, повечето нямат, така е!
По принцип, чето, че ако е над 3 години сеока не се пише на опаковката, а се гледа след първо отваряне. Тези, които имат до 3 години трябва да пише, незнам дали е вярно.?!?Според мен за козметика трябва да има, особенно, ако е висококачествена, без парабени, без консерванти и т.н., знам ми. Има един калкулатор по бар номер на партида излиза кога е произведено и срок на годност, но Филип Кингсли не намирам като марка да проверя там:(

# 740
  • Мнения: 3 965
Спокойно ползвайте, нищо й няма на серията.
Приема се, че ако се появи неприятна миризма на гранясало, то тогава по-добре да не се използва. Обикновено флакони и буркани са добре запечатани и дори след отваряне да могат да се съхраняват защитени. Но ако миризмата (ако има такава) е приятна, няма особена промяна и в консистенцията на продукта, то той е годен за употреба.

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 5 983
Момичета, нямам възможност повече да правя новите теми. Нека някой друг да се заеме.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 793
Някой ползвал ли е боя за коса Фанола? Търся мнения за ниво 7 и 8.

# 743
  • Мнения: 4 123
Grow Gorgeous - 30% и безплатна доставка в Нотино.

# 744
  • Мнения: 312
При мен доставката в Нотино не е безплатна.

# 745
  • Мнения: 1 350
При мен доставката в Нотино не е безплатна.
И аз имам за 140лв продукти в кошницата и пак ми начислява доставка. Над каква сума при тях е безплатна?

# 746
  • Мнения: 1 012
Аз направих поръчка за над 300 лв и няма доставка

# 747
  • Мнения: 4 123
Имаше сутринта. Явно са я премахнали.

# 748
  • Мнения: 14 507
Безплатната доставка беше миналата седмица, явно тази сутрин все още се е отразявала.

# 749
  • Мнения: 312
Единствено виждам безплатна доставка, ако се поръча над 40лв до магазина им в мол Парадайз.

Общи условия

Активация на акаунт