Коледни подаръци

  • 10 108
  • 147
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 645
Вече е готов единият подарък - комплект инструменти + бормашина.
Но, има да купувам още няколко подаръка за детенце.

# 61
  • Мнения: 3 457
аз маи харесах на каката една пералня,но барби незнам от къде да намеря newsm78

# 62
  • Мнения: 1 599
аз маи харесах на каката една пералня,но барби незнам от къде да намеря newsm78
Днес бях в Скай Сити и в Бонжур имаше много голям избор от Барбита. Видях цена около 50лв. Предполагам, че и в другите Бонжури ще ги има.

# 63
  • Мнения: 415
Днес купихме подаръците - 2 страхотни големи коли - едната с дистанционно, строител, боксови ръкавици /2 чифта/ + боксова круша, елекнронна игра  Hug
Остана само един "чичо Доктор"  newsm78

# 64
  • Мнения: 416
      Касовия апарат съм сигурна че е същия какъвто купихме на Марти миналата година. Много е хубав, трудно се чупи (а Марти е специалист по тази част) и голяма игра пада с него. Мисля че няма да са разочаровани децата (пък и вие)  Grinning Wink

# 65
  • Варна
  • Мнения: 10 794
      Касовия апарат съм сигурна че е същия какъвто купихме на Марти миналата година. Много е хубав, трудно се чупи (а Марти е специалист по тази част) и голяма игра пада с него. Мисля че няма да са разочаровани децата (пък и вие)  Grinning Wink

Каква му беше цената?  newsm78 И аз го гледах, ама вече не се сещам...

# 66
  • Мнения: 416
        От къде взехте ръкавиците и боксовата круша?


        Цената на касовия апарат мисля че беше около 15-20 лв. не повече.

# 67
  • Мнения: 1 645
      Касовия апарат съм сигурна че е същия какъвто купихме на Марти миналата година. Много е хубав, трудно се чупи (а Марти е специалист по тази част) и голяма игра пада с него. Мисля че няма да са разочаровани децата (пък и вие)  Grinning Wink

Каква му беше цената?  newsm78 И аз го гледах, ама вече не се сещам...

19лв в Метро.
И аз онзи ден му се чудих много,но в крайна сметка не го купих.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 578
Аз искам да вземем на баткото "дъска за лепене и писане", и едни такива като количка или масичка със строител или инструменти. На малката още не съм се ориентирала, може би количка на Доктор или на бебе. Но не знам от къде да ги взема. Гледам ги в и-нет магазини, но не съм сигурна за качеството. newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 270
Щерката си е поръчала на дядо Коледа парфюм  Rolling Eyes
Знам, че има разни детски парфюмчета и ще гледаме да я зарадваме. Няма да е само това, разбира се, но още не съм измислила какво още. Ще следя тук предложенията.

# 70
  • Мнения: 381
Дани вече си получи първия подарък за празниците-пързалкаааа.Днес мислим да прескочим до Варна и да разгледаме.Метро ще бъде задължително посетено,но се двуомя за този касов апарат.Той май е малък за него newsm78

# 71
  • Мнения: 1 426
      Касовия апарат съм сигурна че е същия какъвто купихме на Марти миналата година. Много е хубав, трудно се чупи (а Марти е специалист по тази част) и голяма игра пада с него. Мисля че няма да са разочаровани децата (пък и вие)  Grinning Wink

Каква му беше цената?  newsm78 И аз го гледах, ама вече не се сещам...

19лв в Метро.
И аз онзи ден му се чудих много,но в крайна сметка не го купих.

има два вида касови апарати- единия е към40лв, а другия 19лв.

# 72
  • Мнения: 1 599
Дани вече си получи първия подарък за празниците-пързалкаааа.Днес мислим да прескочим до Варна и да разгледаме.Метро ще бъде задължително посетено,но се двуомя за този касов апарат.Той май е малък за него newsm78

И аз се бях зачудила за него, че ми хареса в брошурата ама щом вие сте малки за него, какво остава за нас  newsm78

# 73
  • Мнения: 415
        От къде взехте ръкавиците и боксовата круша?

От Илиенци, но има и в магазин "Вега" на бул."Гоце Делчев" до Лучано.

# 74
  • Мнения: 1 232
      Касовия апарат съм сигурна че е същия какъвто купихме на Марти миналата година. Много е хубав, трудно се чупи (а Марти е специалист по тази част) и голяма игра пада с него. Мисля че няма да са разочаровани децата (пък и вие)  Grinning Wink

Каква му беше цената?  newsm78 И аз го гледах, ама вече не се сещам...

19лв в Метро.
И аз онзи ден му се чудих много,но в крайна сметка не го купих.

има два вида касови апарати- единия е към40лв, а другия 19лв.
този от 40 лева какво представлява2При нас подаръците са следните,по-скоро поръчките-касов апарат,дъска на стойка-магнитна с буквички,къща на барби с барби и трудна игра.Някой да ми препоръча игра нещо от сорта на-Не се сърди човечето ама нещо по-забавно за4-5 годишно дете
19лв в Метро.

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 09:05 от bimba

Общи условия

Активация на акаунт