спешно препоръчайте добър невролог

  • 4 039
  • 8
  •   1
Отговори
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
Моля, за препоръка на добър невролог за възрастни в София. От 2-3 месеца ме боли крака и ми пречи в ходенето. Студен е . Семейната казва, че е неврологично. Ходих при един невролог , а той само вдига рамене. Затова сега търся някой с препоръка и да работи със Здравната каса.

# 1
  • Мнения: X
Според мен е нещо свързано с кръвообръщението. Идете и на кардилолог. А добър невролог - Димитър Чавдаров. Има частен кабинет, обаче не мога да се сетя къде точно. Потърсете в интенет. Успех !

# 2
  • Мнения: 3 540
Д-р Димитър Чавдаров е невролог, но за друг вид неврологично заболяване и не е по здравна каса! Naughty

# 3
  • Мнения: X
Това, че е предимно съсредоточен към епилепсията никак не значи, че не е невролог. Човека е професор и доста си разбира от работата. Препоръчай ти някой невролог щом смяташ, че ще помогне на жената.

# 4
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
Момичета, благодаря ви .Ако има някакво друго предложение Моля също пишете. Сигурно ще са необходими някакви изследвания. Кракът се влашава. Интересно е ,че боли при ходене и кочване по стълби и колкото и смешно да е като седна боли седалището. Ще изчакам до след празниците и ще ходя някъде. Но човек веднъж като попадне на лекар , който нехае вече става по- предпазлив.

# 5
  • Мнения: 3 540
Това, че е предимно съсредоточен към епилепсията никак не значи, че не е невролог. Човека е професор и доста си разбира от работата. Препоръчай ти някой невролог щом смяташ, че ще помогне на жената.

Защо ми прилича на заяждане , поста ти!
Не съм писала, че не е невролог, а и MAD65, търси, специалист по здравна каса.

MAD65, ако първото ти посещение при невролог е било по здравна каса, можеш да ползваш 2ро направление за същия специалист, едва 45дни, след 1вото посещение.
А относно специалисти от София и по здравна каса, за твоя проблем, запитай в Тази тема.

# 6
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
Мерси, Vanq 66
Да, първо ходих на невролог, който не свърши НИКАКВА работа и бях с талон. Семейната като и разказах, че нищо не е направил и само ме мотаеше, ми даде друг талон пак за невролог. Изчакахме да мине само 1 месец след първия талон.

# 7
  • Мнения: X
Съвсем не е заяждане, просто не помагаш по никакъв начин. Аз го препоръчах като добър невролог. След още няколко некомпетентни мнения от какви да е невриолози ще се отиде и на частно. За съжаление за 24 години съм посетила изключително много и различни по специалност лекари, и по здарвна каса и на частно. Със сигурност вота ми е за частния прием, но това е една дълга и подлежаща на много оспорване тема.
Авторката, попитай в темата за бял списък на лекарите и я разгледай, там ще получиш отговор на въпроса си.
Може да не е неврологично дори. Посети ортопед и кардиолог първо. Това, че е студен говори за слабо кръвообращение както писах и преди. И към личните лекари също съм много скептична, повечето изобщо не са за тази професия !
Успех !

# 8
  • Мнения: 80
Майка ми е доволна от невролозите в ИСУЛ. Препоръчвам ти преглед там!   Peace

Общи условия

Активация на акаунт