Как премина днешният ден?

  • 59 985
  • 963
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 936
Днес го раздавам доста лежерно Simple Smile Поне днес имам напредък в едно предложение ,как да се свърши работа! Скоро и аз ще помогна

# 916
  • Мнения: 7 322
Разходка до съседен град.

# 917
  • София
  • Мнения: 200
Сънливо. Работно.
След това починах и събирам мислите си. Впускам се в нещо ново и голямо и приключвам нещо, което е било в ежедневието ми 7 години и ми е много нервно последните седмици. Вече разпускам със сайдер и “Ергенът”

# 918
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 179
Ресторант, разходка със зайци и вятър.

# 919
  • Мнения: 6 762
Днес не беше добре. Все някаква тъпотия изникваше от някъде и си изпуснах гимнастиката и след това английския на децата Sad

# 920
  • София
  • Мнения: 936
Днес мина тъпо! Sad

# 921
  • Бургас
  • Мнения: 16 209
Днес много се смяхме с колежките на работа,после пък с децата у дома.

# 922
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Насладих се на цял ден сама вкъщи. Домакинствах, слушах книга, пих кафе на слънце на терасата, излизах в двора с кучето, без бързане, без часовник, без да говоря с никого.

# 923
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 673
От вчера съм в отпуск за малко. Изпратих малките при баба и дядо...
У дома се давърши най-сетне една досадна ремонтна дреболия...
А днес пристигнахме в друг град - мъжа на симпозиум, а аз на почивка Hug
Лежах, гледах филм на спокойствие, мързелувам, разходих се и ми е мноого много приятно!
Предстои да излезем на вечеря Heart Eyes

# 924
  • Мнения: 6 762
Аз след упорита работа по разясняване приключих един конфликт. и разбрах някои важни неща. Дано да е трайно .

# 925
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 673
Днес мързелувах до обяд, ядох в леглото - ягоди де, не кой знае какво, но го направих
 После се помотах и излязох навън. Обикалях 3 часа пеш и се радвах на всичко на около, птичките, слънцето... Всичко!
Сега чакам да гледам филм на кино, сама, и малко да хапна преди това Hug
А за душата - 2 галерии посетих и си купих красиви сувенири! Hug

# 926
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 179
Месих, копах и чатих.

# 927
  • Мнения: 541
Днес съм на работа, но ще кажа за вчера.
Наспах се, направих си страхотна закуска от препечен хляб с квас, гуакамоле, 1 пържено яйце с червен пипер и мащерка и чай с джинджифил. А и 1 ябълка.
След това излязох да се разходя на слънце и изкачих едното тепе. Радвах се на времето, зеленината и птиците. Видях и бяло гълъбче.
Прибрах се, обядвах от тиквената ми крем супа с джинджифил и вечерта бях на камерен концерт на класическа музика по Моцарт - Малка нощна музика😊

# 928
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Три дни съм втора смяна на работа, спя до 10, оправям малко из къщи и гледам Нетфликс. Днес направих бухтички на детето, навън вали проливен дъжд и ако не трябваше да ходя на работа, щеше да е прекрасен неделен дъждовен ден.

# 929
  • София
  • Мнения: 936
Натоварено,но се чувствам заредена!:heart:

Общи условия

Активация на акаунт